ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 20:44

Головна » 2009 » Лютий » 8 » БК «Педуніверситет» двічі переміг «Харків-ХНАДУ»
14:58
БК «Педуніверситет» двічі переміг «Харків-ХНАДУ»

7 лютого 2009 року у спортивному залі КДПУ ім. Володимира Винниченка відбувся перший баскетбольний матч 12 спареного туру у дивізіоні «Б» української баскетбольної ліги між командами БК «Педуніверситет» та «Харків-ХНАДУ». До звітного матчу суперники підійшли з наступними показниками: кіровоградці маючи 34 очка, посідали четверту сходинку, гості з Харкову – знаходилися на передостанньому місці з 26 очками в своєму активі. З старту матч харківські баскетболісти розпочали жваво, раз по раз відзначившись влучними кидками у кільце «Педуніверситету». Господарі не могли налагодити свою звичну швидку комбінаційну гру, помиляючись до того у завершальних стадіях своїх атак. Після зіграних 5 хвилин 30 секунд гості вели в рахунку 17-7. Лише гравець «Педуніверситету» Роман Соловьов у першій чверті був точний у своїх кидках, набравши половину командних очок у першій 10-ти хвилинці – 10 очок з 20 командних. Перша чверть закінчилася з рахунком 20-25 на користь команди «Харків-ХНАДУ». Такий стан справ у господарів зовсім не влаштовував їх головного тренера Андрія В’ячеславовича Білозерського, який зумів все ж внести корективи у гру своєї команди підказками та бойовим настроєм. Це дало свій результат у другій чверті. В’ячеслав Блізниченко став впевнено діяти під своїм кільце у боротьбі за підбори під час оборонних дій. Результативно діяти Олександр Цвєтков та Роман Соловьов. Останній до речі в цій чверті виконав чотири влучних трьохочкових кидків. Вдала гра в обороні та в атаці у другій чверті дала можливість супернику набрати 16 очок, а самим «накидати» аж 36 очок. На певному проміжку матчі господарі здобули 11 очок поспіль. Команди на перерву пішли за рахунку 56-41 на користь кіровоградців. Єдиною прикрістю в ті хвилини було те, що за 5 фолів майданчик залишив Володимир Міщенко. Здобувши 15-ти очкову перевагу, після відпочинку гравці БК «Педуніверситет» не форсували подій у матчі, в атаці відзначившись видовищної грою, котра дуже подобається кіровоградським вболівальникам. У гостей у третій чверті на майданчик вийшов і граючий їх головний тренер Віктор Бондаренко. І він не зіпсував «каші» в матчі, ввівши вперед свої підопічних. А в кіровоградській баскетбольній команді в ці хвилини знову результативно грав Роман Соловьов, на останній секунді чверті закинув свій десятий трьохочковий кидок. У останній чверті Роман очок не набирав, але завдяки результативній грі в трьох чвертях, набравши 38 очок, став найрезультативнішим гравцем цього матчу. Третя 10-ти хвилинка завершилася з рахунком 90-68. У четвертій чверті команди грали у рівний безкомпромісний баскетбол, що й засвідчує і рахунок цього відрізку – 27-28 на користь гостей. У господарів своїми влучними кидками виокремлювалися Дмитро та Олександр Цвєткови, Роман Сокіл. По при дві переможні чверті, команда «Харків-ХНАДУ» зазнала у суботньому матчі відчутної поразки з рахунком 117-96. У очковий доробок своєї команди гравці БК Педуніверситету» принесли наступні очки: Роман Соловьов – 38 очок, Олександр Цвєтков – 29, Вячеслав Блізниченко – 12, Дмитро Цвєтков – 12, Володимир Міщенко – 10, Денис Полдкопайло – 8, Роман Сокіл – 6, Олексій Махонько – 2.

У недільному матчі гравці кіровоградської баскетбольної команди «Педуніверситет» відразу захватили ініціативу, ввівши по ходу першій чверті +3-5 очок. Але й суперник старався на кожну результативну атаку господарів відповідати своєю. Це й стало вирішальним фактором цікавої та результативної першої чверті: з рахунком 29-25 її виграв БК «Педуніверситет» (Кіровоград). У другій чверті гості, в першу чергу завдяки старанням Дениса Улітіна та Романа Ольховського, зуміли переломити хід поєдинку, зробивши рахунок 42-46 на свою користь. Та в ті хвилини у складі господарів своє вагоме слово «сказав» капітан команди Олександр Цвєтков: він своїми трьома трьох очковими влучними кидками вивів кіровоградців вперед. То ж після першої половини недільного матчу був рахунок 51-48 на користь «Педуніверситету». Після відпочинку баскетболісти харківської команди налагодили свою гру в атаці, «пішов» трьох очковий кидок, і в середині третьої чверті вони вели в рахунку 81-71. Такого результату вони досягли завдяки не впевненій грі оборони господарів, які примудрилися за ці 10 хвилин одержати в своє кільце аж 33 очка. Добре, що на останній хвилині чверті відіграли чотири очки. На четверту чверті гравці «Педуніверситету» вийшли з намірами «вирвати» перемогу у непоступливого суперника. І їм це вдалося. Цьому особливо допомогла гра Романа Сокіла (7 очок у останній чверті), Володимира Міщенка (11) та Олександра Цвєткова (10). Капітан команди Олександр Цвєтков став найрезультативнішим гравцем недільного матчу, набравши 34 очка. Фінальний свисток матчу зафіксував перемогу кіровоградської команди «Педуніверситет» з рахунком 107-98. Очки в цьому матчі у складі господарів набирали наступні гравці: Олександр Цвєтков – 34 очка, Володимир Міщенко – 26, Роман Соловйов – 18, Роман Сокіл – 16, Дмитро Цвєтков – 13. У наступному турі кіровоградці грають 21-22 лютого на виїзді проти БК «Сарни». (Див. http://sport-kr.at.ua/publ/2-1-0-7).

У цих матчах також потрібно відзначити неймовірну підтримку БК «Педуніверситет» кіровоградськими прихильниками баскетболу, зокрема у суботньому матчі, особливу гучно та бадьоро, що заводило команду на здобуття перемог у звітних матчах, підтримували кіровоградську команду «14 фан-сектор» кіровоградської футбольної команди «Зірка». Під час зимового перерви у другій лізі чемпіонату України з футболу вони залюбки ходять на баскетбол, підтримати БК «Педуніверситет» і показують свій чудовий неповторний самовідданий стиль вболівання за команду.