ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 11.05.2024, 13:01

Головна » 2009 » Березень » 13 » "Волинь" поступилася ПФК "Олександрія"
14:30
"Волинь" поступилася ПФК "Олександрія"

У четвер, 12 березня, «Волинь» зіграла перший спаринг на завершальному тренувальному зборі у Криму. Суперником волинян виступили олександрійці. Незважаючи на відчутну перевагу у середньому віці команд-суперників, перший тайм пройшов майже повністю на половині поля ПФК «Олександрія». Лучани постійно пресингували опонентів, володіли ініціативою, але створити достатньо серйозної загрози воротам суперника так і не змогли.

Зусилля підопічних Віталія Кварцяного матеріалізувалися в перевагу лише після перерви. На 48-й хвилині Кінаш віддав чудовий пас на Рамона Лопеса, той пройшов далі вперед і завдав потужного удару – шкіряний, без шансів для голкіпера, сколихнув сітку у дальній «дев’ятці» - 1:0. Та за дев’ять хвилин суперники зуміли зрівняти рахунок – після подачі зліва в карний, захисники лучан не розібрались, кому виносити м’яч, той дістався олександрійцям і рахунок став 1:1. А на 64-й хвилині опоненти вже вийшли вперед. Під час подачі кутового Семченко не порозумівся з оборонцями, пішов було на вихід, але зупинився і ПФК «Олександрія» спокійно забила другий гол.

Зрівняти рахунок волинянам вдалося за десять хвилин до фінального свистка. Індивідуальний прохід Гущина завершився націленим прострілом і Власко на дальній стійці точно замкнув цю подачу. Відчувши можливості схилити шальки терезів на свій рахунок, волиняни усією командою пішли вперед, але натомість поплатилися голом у свої ворота. На 85-й хвилині Рурич подав штрафний, захисники суперників винесли м’яч і організували контратаку два в один проти Ковалюка, яку й завершили результативним ударом. Незважаючи на це, «Волинь» мала над чудовий шанс врятувати матч, коли за хвилину до кінця гри п’ятнадцятирічний Марковець обіграв двох оборонців і видав прекрасний пас Кудінову. На жаль, після удару останнього, м’яч пройшов у лічених сантиметрах від штанги.

Склад ПФК «Олександрія»: Козаченко, Мигашко, Тарасенко, Запорожан (Бугайчук,75), Куций (Чередниченко,75), Никитин (Воронченко,40, Забара,70), Смалько (Лисюк,75), Шупик, Сусписцин (Кременчуцький,40), Маринчук, Кирилов.

Голи в ПФК «Олександрія»  забивали Мигашко (56), Кирилов (67), Шупик(86).
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 1100 | Додав: Admin