ПФК «Олександрія» перемогла ПФК «Севастополь»

ПФК «Олександрія» - ПФК «Севастополь» – 1:0(1:0).

Арбітри: С. Березка, С. Соботюк, Г.Бич (всі - Київ),

ПФК «Олександрія»: Козаченко, Куцый (к), Маринчук (Забара, 78), Тарасенко, Лисюк (Суспицин, 71), Мигашко, Запорожан, Шупик, Воронченко (Пономар, 68), Кременчуцький, Кирилов (Смалько, 73, Радченко, 90+2).

ПФК «Севастополь»: Сокоренко (к), Плешаков, Башлай, Батула (Назаров, 69), Култишев (Гудзикевич, 60), Вишняков (Кива, 60), Жабокрицький (Шишкин, 60), Шевчук, Гололобов, Піскун, Кривошеев.

Головний тренер С. Дієв.

Попередження: Піскун (16), Патула (30).

Гол: Кирилов (41).

В 21 турі першості України серед команд першої ліги ПФК «Олександрія» вдома приймала ПФК «Севастополь», який до звітного матчу перебував на високому третьому місці. З перших хвилин матчу господарі поля захватили ініціативу в матчі: небезпечні навісні передачі в штрафну площадку суперника виконували Вадим Кирилов та Антон Лисюк, але відмінно грати захисники гостей. Та футболісти ПФК «Севастополя» не гаяли часу і при першій же можливості намагалися загострювати ситуацію біля воріт олександрійців. Так Юрій Плешаков двічі робив спробу ввірватися у штрафну господарів та йому на заваді ставали центральні захисники.

На 26 хвилині матчу мав шанс забити Андрій Шевчук та на заваді став захисник «Олександрії». На це Вадим Кирилов міг дати достойну відповідь, але забракло йому влучності на завершальній стадії атаки. Активні дії Кирилова дали результат все ж таки: на 41 хвилині, перехвативши м’яч в центрі поля, він в боротьбі Івана Кривошеєва пройшов до воріт суперника й пробив в дальній кут – Олександр Сокоренко був безсилий. Відразу господарі могли подвоїти свою перевагу, але Максим Мигашко з вигідної позиції поцілив у перекладину воріт севастопольців. Так перша половина матчу й завершилася, за рахунку 1:0 на користь господарів.

Другий тайм розпочався в тому з стилі як і перший – гості з труднощами переходять на половину поля ПФК «Олександрія». Не так сильний суперник  як їх третя сходинка в турнірній таблиці першої ліги. Олександрівці повністю захватили ініціативу в матчі і диктували умови гри. Але після трьох замін, які зробив тренер гості, вони оживилися і заграли в більш швидший футбол. Особливо старалися Олександр Жабокрицький та Дмитро Гололобов. Та й господарі відповідали активністю: Максим Мигашко перевірив реакцію Олександра Сокоренко – то й був на місці. На 85-ій хвилині Владислав Піскун небезпечно пробив, але м’яч пролетів вище воріт і впав на його сітку. Господарі втримали свою мінімальну перевагу і завдяки єдиному забитому м’ячу Вадима Кирилова святкували перемогу над ПФК «Олександрія».

Завдяки цьому успіху ПФК «Олександрія» нині має 30 очок і знаходиться на 5-му місці. В наступному турі, 11 квітня, вона поїде в гості до команди «Фенікс-Іллічівець».