ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 15:24

Головна » 2011 » Січень » 27 » "Арсенал" розгромив "Ниву"
08:18
"Арсенал" розгромив "Ниву"

"Арсенал" (БЦ) - "Нива" 3:0 (Кохман, Малий, Ковельський).

«Арсенал»: Суслов, Малий, Лебединець, М. Стоян, Гонщик, Леонов, Костюк, Гудзікевіч, Рибковський, Кохман, Товкацкій.

На заміну виходили: Степанюк, Кривошеєв, Алексанов, Бурлін, Коваленко, Ковельський, Бровкін, Гордієнко.

Завершальним акордом другого навчально-тренувального збору білоцерківського «Арсеналу» став контрольний поєдинок з вінницькою «Нивою». Кілька днів назад шляху цих команд вже перетиналися в товариському матчі, який проходив у Вінниці. Тоді гра не виявила переможця, і поєдинок завершився внічию - 0:0. У цій же зустрічі перемогу здобули білоцерківці, тим самим реабілітувавшись за поразку в півфіналі Меморіалу Макарова.

Незважаючи на великий рахунок, позитивний результат дався підопічним Ігоря Артимовіча не так вже й легко. Вперше «канонірами» «розмочили» ворота подолян в середині першого тайму. Відзначився прибув на оглядини до «Арсеналу» гравець молодіжного складу луганської «Зорі» Андрій Кохман. У кінцівці тайму вінничани впритул насіли на ворота господарів. І якби не надійна гра захисту та голкіпера «Арсеналу», рахунок першої половини гри був би рівний.

Після перерви, коли в складі, як гостей, так і господарів були проведені численні заміни, на поле вже домінувала білоцерківська команда. Другий гол «Арсеналу» в своїй улюбленій манері - ударом головою після розіграшу кутового, забив Сергій Малий, а довів рахунок до великого ще один футболіст, який прибув до Білої Церкви на перегляд - Юрій Ковельський.

Перерва у «канонірів» між другим і третім збором буде невеликим - всього лише три дні. І вже 30 січня підопічні Ігоря Артимовіча знову зберуться в Білій Церкві, щоб провести черговий етап підготовки до весняної циклу змагань.

UA-Футбол
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 931 | Додав: Admin | Теги: нива, Арсенал