ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 22:27

Головна » 2011 » Січень » 28 » «Чорноморець» переміг «Хазар-Ленкорань»
20:53
«Чорноморець» переміг «Хазар-Ленкорань»
Сьогодні в Белеку «Чорноморець» проводив свій п'ятий спаринг під час першого турецького збору. Наша команда «в гостях» зустрічалася з азербайджанським клубом «Хазар-Ленкорань». Матч мав розпочатися о 17 годині, але через те, що футбольний газон спорткомплексу «Глорія» виявився буквально залитим водою, поєдинок довелося перенести на інше поле. Пошук відповідного місця для спарингу зайняв досить багато часу, і гра почалася з годинним запізненням.

«Чорноморець» переміг з рахунком 3:2 (у «моряків» відзначилися Борис Тащі, Ігор Силантьєв і один з футболістів, що знаходяться на перегляді).

Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук розповів про хід поєдинку: «Сьогодні вийшла напружена гра. Цьому сприяв і хороший суперник, який грає в дуже серйозний футбол: у «Хазар» фізично міцні футболісти, є тактична і технічна вишкіл, вміння вести єдиноборства. Так що спаринг був дуже корисним. Ми вели в рахунку 1:0, потім 2:1, але суперник відігравався. Третій вирішальний м'яч забив Силантьєв. Наші хлопці дуже серйозно поставилися до цієї гри. Не спостерігалося поділу на якісь періоди. Матч залишив цілісне враження.
Незважаючи на постійно накрапав дощ, нашому адміністраторові Андрію Чернову вдалося успішно вирішити проблему з футбольним полем, і ми зіграли спаринг на відмінному газоні.
Сьогодні в матчі брали участь 18 гравців: у першому таймі - Ширяєв, Тягни, Діденко, Бобко, Балашов і шість футболістів, що знаходяться на перегляді, на заміну вийшли Гришко, Зубейко, Владов, Гавриленко, Слинкин, Силантьєв і ще один потенційний новачок.
Завтра ми плануємо в 15 годині почати контрольну гру з хорватським клубом «Істра-1961», а ввечері з аеропорту Анталії вилетіти до Одеси ».

Офіційний сайт ФК "Чорноморець"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 632 | Додав: Admin | Теги: Хазар-Ленкорань, Чорноморець, перемога, Одеса