ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 02:56

Головна » 2010 » Січень » 4 » Гол Морозова в ворота «Олександрії» є найкращим
06:22
Гол Морозова в ворота «Олександрії» є найкращим

В першості України серед команд першої ліги футболісти кіровоградської «Зірки» в 16 матчах у ворота своїх суперників забили 16 голів. Портал «Спортивна Кіровоградщина», проаналізувавши комбінації, що привели до забитого гола, а також завершальні удари, визначило кращі голи «Зірки» в першій лізі.

І так найкращим голом є забитий м’яч капітаном команді Олександром Морозовим на 56-ій хвилині в гостьовому матчі з ПФК «Олександрія» (1:1). Цей гол став результатом чудової швидкої багатоходівки футболістів «Зірки». На другому місці є гол Мирослава Бундаша у ворота «Фенікс-Іллічівця» на 53-ій хвилині: потрібно відзначити не саме завершення даної комбінації, а неперевершений дриблінг Олександра Кочури, котрий пройшов трьох захисників і викотив м’яч своєму партнеру. А на третій сходинці є дебютний гол за кіровоградську команду Олега Давидова – зі штрафного удару останній відкрив рахунок в домашньому матчі з луцькою «Волинню», заставивши капітулювати сенегальського голкіпера суперника Ісса Ндоє. Також варто відзначити голи Олександра Курневича, Віталія Андрухова, Павла Чорномаза і Олега Давидова (вже у ворота «Кримтеплиці»).

Це є думка порталу «Спортивна Кіровоградщина». Хочеться почути і Вашу думку, шановні читачі! В коментаріях до даного матеріали Ви можете висловити власну точку зору з даного приводу.