ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 19.03.2024, 12:03

Головна » 2008 » Грудень » 21 » Манчестер Юнайтед виграв клубний чемпіонат світу
15:21
Манчестер Юнайтед виграв клубний чемпіонат світу

Англійський «Манчестер Юнайтед» переміг у напруженій боротьбі в фіналі клубного чемпіонату світу еквадорський «ЛДУ». Ще на 49 хвилині матчу англійці залишилися в меншості: червону картку одержав Неманья Відіч. Та гравці «МЮ» не знітилися і через 30 хвилин Уейн Руні забив єдиний гол в матчі і приніс своїй команді перемогу. Отже англійська команда стала кращою командою світу.

А стартував клубний чемпіонат світу по футболу з матчу «Аделаїда» (Австралія) –– «Вейтагер» (Нова Зеландія). У безкомпромісній та рівній боротьбі удача посміхнулася команді з Австралії, яка здобула перемогу з рахунком 2-1.

На наступній стадії «Аделаїда» зустрілася з господарями турніру –– командою «Гамба». Фаворитом цього матчу заздалегідь вважалася японська команда, яка і виграла завдяки єдиному голу у першому таймі. Хоч австралійські гравці заслуговували на більше: один лише іде не зумів реалізувати свої три виходи тет-а-тет з воротарем (одного разу м’яч поцілив в поперечину). В іншому ідеоруінальному матчі мексиканська «Пачука», програючи по ходу матчу 0-2, зуміла зрівняти рахунок в матчі та в додатковий час «вирвати» перемогу, забивши два м’ячі. Отже, 4-2 на користь «Пачуки».

В ½ фіналу еквадорська команда «ЛДУ здолала мексиканську «Пачуку». Аби здобути прийнятний для себе результат еквадорцям вистачило стартових 26 хвилин. Все почалось вже на 4-му оберті секундної стрілки. Клаудіо Бейлер відкрив рахунок. А в середині першого тайму «Ліга де Кіто» отримала право на небезпечний стандарт. Своїм шансом сповна скористався Луїс Боланос. В підсумку 2:0 – не надто важка перемога еквадорців. В четвер англійський «Манчестер Юнайтед» у півфінальному протистоянні клубного чемпіонату світу із японською «Гамба Осака» вирішував хто буде у фіналі грати з еквадорцями. Перший тайм МЮ виграв з рахунком 2:0. На 28-й хвилині після кутового головою забив Неманья Відіч. Вже у доданий до першої половини гри час цей трюк повторив і володар «Золотого м’яча» ідеору Роналду. На 74-й хвилині ідеор Ямазакі забив перший м’яч «Гамби», 1:2. Після цього розпочалося справжнє гольове божевілля! В наступній після голу Ямазакі атаці «Манчестера» Вейн Руні, щойно вийшовши на заміну, відновив перевагу «Юнайтед» в два м’ячі, 3:1. На 78-й хвилині Дарен ідеор зробив рахунок 4:1 на користь англійців. Практично одразу Руні, пробувши на полі лишень п’ять хвилин, оформив дубль 5:1! Футболістів «Гамби» такий хід подій якщо і вибив з колії, то зовсім не на довго! Японці до закінчення матчу встигли забити двічі! Ясухіто Ендо реалізував пенальті, а ідео Хашимото результативно завершив красиву комбінацію своєї команди. Отож, 5:3 – «Манчестер Юнайтед» вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу.

В матчі за третє місце японська команда «Гамба» завдяки єдиному голу Ямазакі, який він забив на 29 хвилині матчу, перемогли мексиканську «Пачуку».