ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 00:06

Головна » 2008 » Грудень » 21 » БК «Педуніверситет» перемагає на класі аутсайдера
15:26
БК «Педуніверситет» перемагає на класі аутсайдера

Після чотирьох поразок від лідерів дивізіону «Б» вищої ліги УБЛ, кіровоградський баскетбольний клуб «Педуніверситет»у 9 турі на власному майданчику, 20-21 грудня 2008 року, приймав аутсайдера дивізіону –– БК «Краматорськ», який спромігся в 16 матчах здобути лише дві перемоги. То ж, для реабілітації за не вдалі попередні матчі (опустилися на 5 сходинку в турнірній таблиці дивізіону «Б») на очах у своїх вболівальників кіровоградській команді про кращого суперника годі й мріяти. На жаль, у матчах з БК «Краматорськ» команді БК «Педуніверситет» не міг допомогти один з ключових її гравців –– Сергій Степанов, який травмувався у попередньому матчі з дніпропетровською командою «ДУЕП» і дещо це послабило гру команди «на другому поверсі». Добре, що суперник високих гравців не мав, окрім Романа Лаухіна, якого по черзі тримали Вячеслав Близниченко та Роман Сокіл.

В перші хвилини матчу господарі намагалися відзначитися «за дуги», але були не влучними, а гості часу не гаяли, і свої кидки реалізовували. Та потім «пішов» трьох очковий кидок у Вячеслава Близниченка, котрий поспіль влучив три рази та зрівняв рахунок в матчі –– 9-9. На далі команди грали «очко в очко», аж поки у останні хвилини першої чверті своїми вдалими проходами під щити суперника не відзначився Дмитро Цвєтков, та цим самим зробивши перевагу своєї команди у 7 очок.

У другій 10-хвилинці господарі лише нарощували свою очкову перевагу; розігрався гравець не стартової п’ятірки БК «Педуніверситет» Сергій Глінчак, який в ті хвилини набрав 10 очок для своєї команди. Три вдалі кидки «за дуги» Романа Соловєва також дуже допомогли кіровоградських баскетболістам на перерву піти з рахунком 68-44 на їх користь.

Після відпочинку гравці БК «Педуніверситет»продовжували грати в свою результативну гру. Гості ж зовсім «розклеїлися» і в них не знайшлося лідера, який міг би в цю складну хвилину матчу згуртувати команду, особливо в обороні, де вони просто не встигали за швидкими переміщеннями кіровоградських гравців, які в третій чверті «накидали» в кільце суперника аж … 41 очко. У останні 10 хвилин матчу головний тренер господарів дав пограти всім своїм гравцям, що дало можливість гостям дещо скоротити своє відставання у рахунку. А в складі БК «Педуніверситет» потрібно також відзначити у цьому матчі чудову гру вихованця спортклубу «Буревісник» КДПУ Дениса Подкопайло, який в актив команди приніс 13 очок. Отже, кіровоградська баскетбольна команда на класі здолала аутсайдера дивізіону «Б» БК «Краматорськ» з рахунком 130-92.

Склад БК «Педуніверситет» у цьому матчі такий: В. Міщенко (набрав 23 очка), В. Близниченко (22), Р. Соловьов (19), Д. Цвєтков (17), О. Цвєтков (12) (стартова п’ятірка), С. Глінчак (18), Д. Подкопайло (13), Р. Сокіл (2), С. Гордієнко (2), О. Мохонько (2), К. Фомічев.

21 грудня, вдень, коли вперше, 1891 року, відбувся перший баскетбольний матч в історії, у другому матчі господарі свій переможний склад не змінювали. З початку матчу повторилася ситуація, аналогічна до попередньої суботньої гри: вперед вийшли гості –– 7-1, але не надовго. Завдяки своїй вдалій колективній грі баскетболісти «Педуніверситету» швидко дістали суперника і першу чверть завершили з рахунком 36-28 на свою користь. В ці хвилини вагомий внесок зробив Дмитро Цвєтков, який за 10 хвилин набрав 13 очок. У другій чверті господарі спробували збільшити свою перевагу в очках, але особливо це їм не вдалося, лише ще +6 очок. Хоч і набрали 31 очко, та в гостей чудову гру видав Роман Андрієнко, який в ті хвилини набрав більше половини командних очок. До речі, у першому матчі він так чудово не грав, бо ще до перерви встиг набрати 5 фолів і залишив майданчик. У другій половині недільного матчу господарі дещо збільшили «відрив» від суперника, особливо завдячуючи В’ячеславу Близниченку та Дмитру Цвєткову, які в третій чверті закинули в кільце гостей відповідно 10 та 8 очок. В останній чверті кіровоградські баскетболісти знизили обороти своїх атак, часто робили не вимушені помилки. У гостей не дограв знову Роман Андрієнко, одержавши 5 фолів. Через хвилину у кіровоградців те ж за перебір фолів залишив майданчик Володимир Міщенко, а потім і Роман Соловьов. Та все ж БК «Педуніверситет» довів матч до заслуженої перемоги з рахунком 122-94.

У другому матчі в очкову скарбничку кіровоградського клубу «Педуніверситет» свій вклад внесли: Дмитро Цвєтков – 26 очок, В’ячеслав Близниченко – 23, Володимир Міщенко – 21, Роман Соловьов – 20, Олександр Цвєтков – 19, Роман Сокіл – 7, Сергій Глінчак – 4, Денис Подкопайло – 2.

Чудову підтримку кіровоградським баскетболістам забезпечили вболівальники, яких у спортивному залі ФФВ КДПУ збиралося чимало. Наступний, десятий, тур у дивізіоні «Б» УБЛ відбудеться 24-25 січня 2009 року. Дивіться календар дивізіону «Б» :http://sport-kr.at.ua/publ/1-1-0-12  .

20 грудня: БК «Педуніверситет» –– БК «Краматорськ» 130-92 (32-25, 36-19, 41-22, 23-26).