ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.04.2024, 11:48

Головна » 2009 » Лютий » 11 » Україна перемогла Словаччину
07:51
Україна перемогла Словаччину

Україна - Словаччина 3:2 (Валяєв, 10; Селезньов, 46; Мілевський, 83 (пен) – Віттек, 44; Хамсік, 69).

Україна: Шовковський, Несмачний, Михалик, Чигринський, Мандзюк (Пашаєв, 46), Валяєв (Тимощук, 77), Ротань, Алієв, Кравченко (Калиниченко, 77), Мілевський, Селезньов (Гоменюк, 66)

Словаччина: Сенецкі, Шкртел, Пекарік (Штівар, 84), Дюріца, М. Чех, Штрба (Хамсік, 57), Пецалка (Куцка, 57), Козак (М. Петраш, 81), Обжера (Стох, 70), Шестак, Віттек

Попередження: Кравченко (56), Чигринський (68).

У рамках міжнародного турніру на Кіпрі футбольна національна збірна України 10 січня о 19.00 у місті Лімасол на стадіоні «Ціріон Атлетік Центр» зіграла товариський матч зі збірною Словаччини. Це була не перша зустріч цих команд. Раніше вони вже грали товариські матчі: у 2002 році в Трнаві (тренував українську збірну тоді Леонід Буряк) та у 2004-му – у Києві (грали вже під керівництвом Олега Блохіна). Ці матчі завершилися з однаковим рахунком – 1:1. Нагадаю, що наш суперник виступає у третій відбірній групі до чемпіонату світу – 2010, де грає напрочуд вдало: у чотирьох зіграних матчах групи здобув три перемоги (найбільшої уваги заслуговує домашня перемогу над Польщею з рахунком 2:1), зазнавши поразки лише від Словенії, і посідає першу сходинку у своїй групі.

Зі старту звітного матчу українські футболісти захватили ініціативу на футбольному полі, і вже на 10 хвилині їм вдалося свою ігрову та територіальну перевагу втілити в забитий гол: після передачі Олександра Алієва півзахисник «Металіста» Сергій Валяєв відкрив рахунок. В подальшому мав можливості при виконанні штрафних ударів подвоїти рахунок в матчі Олександр Алієв, але йому не пощастило. А за одну хвилину до завершення першої половини матчу словаки зуміли зрівняти рахунок: автором голу став капітан їхньої збірної Роберт Віттек, який переграв свого «опікуна» Тараса Михалика. На перерву команди пішли на нічийного рахунку 1:1.

Другий тайм розпочався швидкою результативною атакою українців: Артем Мілевський «ввірвався» у штрафний майданчик суперника та зробив націлену передачу на Євгена Селезньова, який забив другий м’яч у ворота збірної Словаччини. Після чого наступні 20 хвилин матчу команди грали в основному у середині поля без небезпечних моментів біля воріт суперників. А на 69 хвилині, після подачі кутового, Марек Хамшик зрівняв рахунок – 2:2. У відповідь на цей гол відразу міг забити Артем Мілевський, але м’яч після його удару пролетів у декількох сантиметрах від штанги воріт суперника. У зв’язку таким перебігом подій на футбольному полі головний тренер збірної України Олексій Михайличенко «кинув у бій» Анатолія Тимощука та Максима Каліниченко. Через декілька хвилин мав можливість забити Руслан Ротань. А на 82 хвилині матчу головний арбітр призначив пенальті у ворота збірної Словаччини, яке чітко реалізував Артем Мілевський. На останніх хвилинах матчу вихід один на один не реалізував Володимир Гоменюк, а міг же закріпити перевагу українців. Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу збірної України над Словаччиною з рахунком 3:2.

Наступний свій матч українці зіграють сьогодні о 19.00 зі збірною Сербії, яка у іншому матчі цього міжнародного турніру зустрічалися з господарями турніру, збірною Кіпру, і здобула перемогу з рахунком 2:0, завдяки голам Йовановича та Лазовича, що були забитими ще в першому таймі. У матчі з Кіпром Сербія грала в такому складі: Стойкович, Іванович, Відіч, Драгутінович (Коларов, 67), Обрадович, Станкович (Кузманович, 46), Міліяш (Матич, 63), Янкович, Йованович (Красич, 46), Лазович (Дурич, 83), Сулеймані (Тошич, 46). Чекаємо протистояння Україна – Сербія.