ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.04.2024, 08:22

Головна » 2009 » Лютий » 25 » Анна Євчак чудово виступила на зимовому чемпіонаті України
13:38
Анна Євчак чудово виступила на зимовому чемпіонаті України

18-20 лютого у місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді. Запливи проходили у басейні на 50 метрів. На цьому чемпіонаті України участь брали і кіровоградські плавці та плавчихи. Вони показали посередні результати, окрім Анни Євчак, котра завойовувала майже в кожному своєму фінальному запливі медаль. Так, кіровоградській юній плавчисі не було рівних в таких видах: на дистанції 200 метрів комплексним стилем, 100 метрів батерфляєм, 200, 400 та 800 метрів вільним стилем. Друге місце Анна Євчак посіла на дистанції 50 метрів батерфляєм, та третю на пятисятиметрівці на спині. То ж з 5 золотими, однією срібною та однією бронзовою медалями кіровоградка Анна Євчак стала абсолютною тріумфаторкою зимового чемпіонату України у молоді серед жінок. Потрібно також відмітити виступ і Дарини Дуброви, яка виграла 400 метрів комплексним плаванням та була третьою на двохсотметрів цього ж виду плавання.