ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 08:30

Головна » 2009 » Березень » 5 » У першому матчі БК «Педуніверситет» переміг «Орлан»
08:00
У першому матчі БК «Педуніверситет» переміг «Орлан»

Вчора перший матч БК «Педуніверситет» - «Орлан» у дивізіоні «Б» УБЛ завершився перемогою   господарів з рахунком 101:97.

Стартові пятірки команд:

БК «Педуніверситет»: 7. Вячеслав Близниченко, 28. Олександр Цвєтков (к), 10. Володимир Міщенко, 19. Роман Соловьов, 8. Дмитро Цвєтков.

«Орлан»: 5. Олександр Бахдідян, 7. Дмитро Семенов, 8. Арарат Качинян, 10. Ігор Волков, 13. Віталій Федиско (к).

В цьому протистоянні зустрічалися команди, що ведуть боротьбу за 3-5 місця в дивізіоні «Б» української баскетбольної ліги. Гості до Кіровограда приїхали за реваншем: у першому колі кіровоградці на їх баскетбольному майданчику двічі святкували перемоги. І в першій чверті матчу сімферопольські баскетболісти повністю переграли господарів, заставивши їх помилятися при завершенні своїх атак, не даючи їм простору для прийняття рішення. То ж кіровоградці змогли в кільце суперника накидати лише 16 очок. Самі ж при оборонних діях постійно провалювалися і суперник безперешкодно цим користувався – 26 очок. У наступній 20-ти хвилинці «Орлан» продовжував грати у свій баскетбол: в певний момент гри він мав 17-очкову перевагу над господарями. Та у останні хвилини першої половини матчу у складі БК «Педуніверситету» знайшлися гравці-лідери, які скоротили відставання своєю команди: завдяки 5-ти вдалим проходам Володимира Міщенка та трьом трьохочковим кидкам В’ячеслава Близниченко команди пішли на відпочинок за рахунку 44-47 на користь гостей.

Після перерви рахунок на табло коливався, ніби «зважування на терезах». Не погано вийшов з лави запасних у складі «Педуніверситету» Роман Сокіл, внісши 8 очок у третій чверті у «скарбничку» своєї команд. І на четверту чверть команди виходили за рахунку 70: 68 на користь господарів. Гості докладали максимум зусиль, щоб переломити хід поєдинку, особливо старався Дмитро Семенов, який в цьому матчі у складі «Орлана» став найрезультативнішим; також потрібно відмітити добротну гру капітана команди Віталія Федиско. Та їх зусиль було замало. Адже в складі БК «Педуніверситету» цього дня блискуче грав Володимир Міщенко, котрий у четвертій чверті набрав аж … 19 очок (за весь матч – 35 очок). Доля цього матчу вирішувалася на останній хвилині матчу: її кіровоградці відіграли на відмінно і святкували перемогу в матчі з рахунком 101:97. Це був найдраматичніший домашній матч БК «Педуніверситету».

У «скарбничку» переможця очки здобували наступні баскетболісти: Володимир Міщенко – 35 очок, Роман Сокіл та Вячеслав Близниченко – по 15, Олександр Цвєтков – 13, Роман Соловйов – 12, Дмитро Цвєтков – 9, Денис Подкопайло -2.

На цьому матчі, у спортивному залі факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, були присутніми більше 250 глядачів, котрі несамовито підтримували свою улюблену команду. І не в останню чергу саме завдяки підтримці глядачів, тій атмосфері, яку вони створювали під час матчу, кіровоградська баскетбольна команда у вирішальний момент матчу зіграла через «не можу» і вирвала таку потрібну перемогу. А до речі, у дивізіоні «Б» української баскетбольної ліги домашні матчі БК «Педуніверситет» є найбільш відвідуваними серед всіх команд дивізіону. Ось і цього разу, по при футбольний матч «Металіст» - «Динамо» по телебаченню, кіровоградські вболівальники віддали перевагу баскетбольному матчу улюбленої команди.

Другий матч 14-го спареного туру між цими командами відбудеться сьогодні о 11.00.