ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 10:33

Головна » 2009 » Березень » 17 » Наступний суперник «Зірки» кременчузький «Кремінь» підсилився
11:17
Наступний суперник «Зірки» кременчузький «Кремінь» підсилився
  «Кремінь» грунтовно змінив склад в період зимово-весняного міжсезоння. Поки що не говоримо підсилив, тому що «гоп» ніколи не біжить попереду паровоза.

Надавши в розпорядження своїх господарів - ФК «Ворскли» двох Романів - Безуса і Кунєва, а також вирішивши відмовитися від послуг Олексія Башакова, Сергія Винника, Марка Гришановича, Артема Гришина, що виступали за команду минулого року і Івана Орендаренко, Олега Богданова, Володимира Приземліна, Ігора Парублєва, Євгена Гусарова, Анатолія Титинника, Сергія Швея, Михайла Бондаренко, які були на перегляді в команді 2009 року, побажавши нових творчих успіхів на тренерській ниві 37-річному Володимиру Дичко, що не один рік служив вірою і правдою кременчуцькому футболу, Юрій Чумак почав грунтовно не те, що латати дірки, а шукати тих гравців, які зможуть відповідати його вимогам. У результаті команду поповнили відразу 11 нових футболістів.

На цей момент з МФК «Кремінь» підписали контракти Олег Гориславець, що повернувся в рідні пенати, полтавчанином В’ячеславом Озюмом, Євгеном Проненко, що захищав кольори «Дніпра-75», відомим за виступами в вищій лізі за «Металург» Запоріжжя Русланом Боршем, Ігором Кірієнко з «Олімпії» (Южноукраїнськ), на якого покладаються великі надії як на забивного форварда. Взяті в оренду вже виступавший в минулі роки за «Кремінь» крайній хавбек Віталій Сопко «Геліос» (Харків), а також Сергій Степанчук і Віталій Сумцов (обидва з харківського «Арсеналу»). Ігор Чорномор з Кіровограду, здібності якого Юрій Олександрович добре знає за роботою в «Гірнику-спорт», намагається закріпитися в основі. Дадуть шанс проявити себе 19-річному Валентину Немченко з Дніпродзержинська, що останнім часом виступав за дубль «Ворскли». На нього, доречі, у свій час поклав око Сергій Свистун. Прийшов відбір і вихованець «Кременя-91» (тренер Володимир Коновальчук) захисник Іван Львов. Ще раніше в команді прописалися його колишні одноклубники Валерій Курелях та Антон Кухта. Нагадаємо, що Василь Клімов і Роман Чумак, права на яких належать «Ворсклі», продовжили контракти і залишаються у «Кремені» ще на один сезон. Доречі, Клімов та Волошин у складі збірної 2 ліги (групи Б) стали переможцями першого розіграшу «Кубку ПФЛ». В фіналі збірна під керівництвом тренера кіровоградської «Зірки» Ігора Жабченко здолала студентську збірну України, яку очолював Володимир Лозинський з рахунком 2:1. У півфіналі з таким же рахунком переможці обіграли збірну 1 ліги. Один з голів на свій рахунок записав Клімов.

Насичене міжсезоння
18 лютого. «Арсенал» Харків - «Кремінь» 1:2
Голи: Будник (59) - Клімов (38), Сопко (74).
Гра проходила на зустрічних курсах. Загалом рахунок відображає співвідношення сил на полі того дня. Більше того, результат міг бути і більшим, якби після ударів Кірієнко хазяїв не врятувала штанга, а після «пострілу» Сопко - поперечина.

23 лютого. Стадіон «Поло». «Кремінь» - «Гірник-спорт» 0:1
Матч проходив за регламентом у два тайми по 50 хвилин. Гості с черговим новим рульовим добилися перемоги після того, як реалізували пенальті на 49-ій хвилині. Продовжувати сезон наші сусіди будуть під керівництвом відомого в минулому футболіста Юрія Малигіна.

3 березня. Харків. Стадіон «Арсенал». «Нафтовик» Охтирка - «Кремінь» 3:2
«Кремінь»: Олійник (Чумак, 46), Гетьман (Львов, 46), Курелях (Обревко, 46), Чорномор (Озюм, 46), Фещенко (Проненко, 46), Тининник (Степанчук, 46), Гориславець, Сліпченко (Сумцов, 46), Сопко (Тимченко, 46), Сутула (Борш, 46), Кірієнко.
  Гості ще в першому таймі пропустили три гола. Взяття воріт Андрія Олійника відбувалося після деколи безглуздих помилок наших захисників. Максим Сутула зрівняв рахунок на 25-ій хвилині гри після подачі з кутового вигравши верхову дуель у воротаря. На 60-ій хвилині Ігор Кірієнко скоротив рахунок до мінімуму. Звести матч внічию повинен був Олексій Тимченко, але пробиваючи по воротах з декількох метрів, влучив просто у воротаря. 17 березня у «Кременя» буде шанс реваншуватися. О 13:00 на стадіоні «Поло» наша команда зустрінеться в повторному поєдинку з колишнім клубом Прем’єр-ліги.

6 березня. Стідион «Поло». «Кремінь» - «Ворскла» Полтава (дубль) 1:0
Гол: Кірієнко (37).
«Кремінь»: Чумак (Олійник, 75), Львов (Волошин, 46), Обревко (Чорномор, 46), Гориславець (Проненко, 46), Гетьман (Фещенко, 46), Клімов (Степанчук, 46), Сумцов (Курелях, 46), Апришко (Сліпченко, 46), Сопко (Тимченко, 46), Кірієнко (Озюм, 46), Сутула (Немченко, 46).
  Матч з молоддю, якій надають мало шансів проявити себе навіть в іграх чемпіонату серед молодіжних складів, тому що Микола Павлов радить Сергію Свистуну залучати гравців основи, які не потрапляють в заявку на тур, пройшов в досить напруженій та цікавій боротьбі. Хазяї мали територіальну перевагу, більше володіли м’ячем, непогано комбінували. У другому таймі «Кремінь» міг довести рахунок до великого, якби не впевнена гра «в рамці» воріт Віталія Онопко. Ще один вихованець «Кременя-91» підписав контракт з «Ворсклою».

13 березня «Кремінь» екзаменував «Кремінь-92». Підопічні Олександра Зозулі виступають у вищій лізі ДЮФЛ. «Старші» впевнено переграли «молодших» одноклубників 4:1.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 1430 | Додав: Admin