ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 18.04.2024, 21:23

Головна » 2009 » Березень » 23 » Травми завадили вдало зіграти
08:39
Травми завадили вдало зіграти

У 16-му спареному турі УБЛ кіровоградська баскетбольна команда «Педуніверситет» вдома зазнав від київської команди «Скорпіони» двох дошкульних поразок: 102-113, 95-129.

Вдома «Педуніверситет» в першій зустрічі з київськими «Скорпіонами» не змогли протиставити гідний опір супернику. З початку матчу як повели в рахунку гості, так свою перевагу втримаи до завершення поєдинку. В останній чверті господарі намагалися дістати суперника, особливо старався Володимир Міщенко. Не вистачало господарям капітана команди Олександра Цвєткова, котрий травмувався в попередньому матчі з БК «Севастополь».

В другому матчі господарі змушені були грати майже резервним складом: травмовані Олександр Цвєтков, Сергій Степанов, Володимир Міщенко та Роман Соловьов. На протязі матчу головний тренер «Педуніверситету» Андрій В’ячеславович Білозерський зробив лише … одну заміну; коротка лава запасних – один лише гравець. З такими труднощами зі складом складно розраховувати на позитивний результат в підсумку. Перші 35 хвилин кіровоградці ще трималися: Роман Сокіл та В’ячеслав Блізниченко влучністю відзначалися. А потім гості постійно збільшували свою перевагу і в підсумку святкували розгромну перемогу над кіровоградцями.

В наступному турі, 28-29 березня, кіровоградська баскетбольна команда «Педуніверситет» зіграє на виїзді проти команди «Полтавабаскет».

Склади команд:

«Педуніверситет»: Подкопайло, Сокіл, Гордієнко, Д. Цвєтков, Блізниченко, Маковєєв.

«Скорпіони»: Пилипчак, Савченко, Гур’янов, Полотняк, Буданков, Роман, Івчатов, Логінов.