ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 08.05.2024, 16:18

Головна » 2009 » Квітень » 4 » Перша весняна перемога «Зірки»
17:49
Перша весняна перемога «Зірки»

«Зірка» - «Кремінь» 3:1 (2:0) (Новицький, 29; Данченко, 44; Яковенко, 53 (п) – Климов, 69).

4 квітня. Кіровоград. Стадіон «Зірка».

Арбітри: Кривоносов, Яковлєв (оба - Київ), Барановський (Київська обл.); Поркуян (Кіровоград). Делегат ФФУ Петров (Мелітополь).

Склади команд:

«Зірка»: Карабін, Новицький, Котелюх, Ломко, Данченко (Онищенко, 61), Курневич (Короткий, 90), Яковенко (Дяченко, 72), Шибко (Кордюк, 77), Кочура, Горкун (Степанов, 49), Гомза (Хомич, 81).

«Кремінь»: Чумак, Гетьман (Обревко, 46), Курелях, Черномор, Гориславець (Фещенко, 71), Сліпченко (Апришко, 46), Собко (Тимченко, 59), Борш (Немченко, 86), Кирієнко, Волошин, Климов.

Попередження: Курневич,  55 - Волошин, 82.

У стартовому складі гостей вийшли два «колишні» гравці кіровоградської «Зірки» Руслан Борш та Ігор Черномор. Цей матч був для них особливим, адже вони бажали показати свій кращий рівень гри та дати зрозуміти, що марно відмовилися від їх послуг.

З перших хвилин матчу кіровоградська «Зірка» на футбольному полі захватила ініціативу. Володіючи територіальною перевагою, особливо небезпечних моментів господарі створити біля воріт суперника не могли. Лише на 20-ій хвилині матчу виник перший небезпечний момент біля воріт «Кременя»: гості порушили правила біля лінії власної штрафної площадки та Сергій Яковенко не реалізував чудову можливість забити гол – попав в «стінку». А на  27 хвилині матчу з передачі Олександра Кочури, Павло Новицький відкрив рахунок в матчі. За хвилину до завершення першої половини матчу, після передачі Валентина Горкуна, гарним ударом із-за меж штрафної площадки Юрій Данченко подвоїв перевагу кіровоградської команди. У наступній атаці кіровоградців вже Олександр Кочура ледь не забив третій гол у ворота «Кременя», м’яч пролетів вище воріт.

То ж перший тайм цього матчу закінчився перемогою господарів з рахунком 2:0.

На початку другого тайму, після помилки захисника, «свіжий» Олександр Степанов, за хвилину до цього замінив Валентина Горкуна, вийшов один на один з воротарем, і той порушив правила проти нього. Пенальті чітко реалізував капітан команди Сергій Яковенко. Відразу після цього Олександр Курневич не реалізував вихід тет-а-тет з стражем воріт «Кременя».

На далі господарі почали не реалізовувати свої чудові моменти для четвертого взяття воріт «Кременя». Після 60-ї хвилини матчу гості оговталися і Ігор Кирієнко ледь не забив – господарів «спасла» штанга їх воріт. На 69 хвилині Василь Климов скористався своїм шансом сповна – рахунок став 3:1. В останні хвилини мали можливості забити гол Микола Хомич та Олег Онищенко, але їх підвела влучність.

Після звітного туру кіровоградська «Зірка» залишилася на третьому місці, адже і конкуренти здобули перемоги (ФК «Полтава» на виїзді з рахунком 1:0 перемогла «Гірник», а «Сталь» вдома розгромила «Олімпік» - 3:0).

В наступному турі, 11 квітня, кіровоградська «Зірка» поїде в гості до мелітопольського «Олкома», а «Кремінь» вдома буде приймати аутсайдера групи «Б», команду «Дніпро-75».