ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 17:26

Перший матч: БК «Педуніверситет» - «ДУЕП» 73-93 (23-23, 18-23, 16-27, 16-20).

Другий матч: БК «Педуніверситет» - «ДУЕП» 68-118 (12-31, 22-31, 7-32, 27-24).

Склади команд:

БК «Педуніверситет»: Д. Подкопайло, Р. Сокіл, В. Близниченко, С. Гордієнко, К. Кондратенко, В. Собоновський, Д. Макєєв, А. Білозерський.

«ДУЕП»: Р. Бабиш, Р. Орищук, О. Севастянов, В. Квитковський, В. Молодн, Є. Котяхін, О. Костюков, Д. Балабан, Б. Геленко.

У першому матчі 19-го спареного туру у дивізіоні «Б» української баскетбольної ліги БК «Педуніверситет» вдома зазнав поразки з рахунком 73-93 від одного з лідерів, дніпропетровської команди «ДУЕП». По при експериментальний склад господарів, дніпропетровський «ДУЕП» у першій чверті матчу не міг піти у очковий відрив. Роман Сокіл та В’ячеслав Близниченко своїми вдалими завершеннями атак кіровоградців дали можливість «Педуніверситету» йти із суперником очко в очко. А далі суперник показав свій клас.

У другому матчі, лише в останній його чверті «Педуніверситет» зумів протистояти своєму супернику; «пішов» трьохочковий кидок у В’ячеслава Близниченка – чотири влучань. Також розігрався вихованець кіровоградського баскетболу Денис Подкопайло, набравшись тоді 9 очок. Він став і найрезультативнішим гравцем у складі господарів у цьому матчі – 23 очка. Цю чверть кіровоградці виграли з рахунком 27-24. Та в матчі вони поступилися з рахунком 68-118 «ДУЕПу».

Наступний 20-ий тур у дивізіоні «Б» української баскетбольної ліги перенесено на травень, а БК «Педуніверситет» потрібно ще зіграти перенесені виїзні матчі з БК «Полтавабаскет», які відбудуться 17-18 квітня.