ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 00:28

Головна » 2009 » Травень » 5 » Долю матчу вирішили пенальті
07:59
Долю матчу вирішили пенальті

Досить сенсаційно кіровоградська «Зірка» у рамках 27-го туру групи «Б» другої ліги першості України з футболу в гостях зазнала поразки від ФК «Суми». Початок матчу не передбачав чогось неприємного: вже на 21 хвилині матчу захисник Олег Котелюх вивів гостей вперед (це для нього був вже третій м’яч у шести матчах за кіровоградську команду). Та все зіпсували два пенальті, які головний арбітр матчу О. Москаленко призначив у ворота ФК «Зірка» на 83 та 90+2 хвилинах матчу. Їх чітко реалізував Євгеній Сайко. Зазнавши поразки з рахунком 1:2, «Зірці» у боротьбі за путівку до першої ліги нині може допомогти лише чимала втрата очок лідера, ФК «Полтава», який випереджає кіровоградську команду на 5 очок. Будемо сподіватися на футбольні дива та підтримувати свою улюблену команду. Черговий матч ФК «Зірка» зіграє вдома, 9 травня, з криворізьким «Гірником».

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 1308 | Додав: Admin | Теги: Котелюх, Суми, футбол, Зірка