ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 17:34

Головна » 2009 » Травень » 5 » БК «Педуніверситет» двічі поступився «Волинь-баскет»
08:01
БК «Педуніверситет» двічі поступився «Волинь-баскет»

З початку першої чверті першого протистояння господарі майданчику захватили ініціативу у грі, та відігравши наступну чверть в тому ж ритмі, після перерви, на жаль, підвела фізична готовність команди, чим чудово скористався їх суперник, переломивши хід поєдинку та здобувши за підсумками четвертої чверті впевнену перемогу з рахунком 95:78. Найрезультативнішим у складі господарів в першому матчі був В’ячеслав Близниченко (20 очок).

Другий матч між цими командами пройшов у тому ж ключі, що й попередній: кіровоградці в початку матчу кинулися вперед взяти реванш за поразку, але не змогли у вирішальний момент схилити долю матчу на свою користь. Завдяки вдалим останнім хвилинам, гості святкували перемогу з рахунком 75:70. У складі «Педуніверситету» найрезультативнішим у цьому матчі став Сергій Глінчак (16).

В наступному турі кіровоградський баскетбольний клуб «Педуніверситет» зіграє також вдома. Суперником буде запорізький «КПУ», який нині впевнено посідає третю сходинку у дивізіоні «Б» української баскетбольної ліги.

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 1235 | Додав: Admin | Теги: Волиньбаскет, Кіровоград, Педуніверситет, баскетбол