ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 12:47

Головна » 2009 » Травень » 16 » Кіровоградська «Зірка» перемогла «Гірник-Спорт»
19:19
Кіровоградська «Зірка» перемогла «Гірник-Спорт»

У виїзному матчі проти комсомольського «Гірник-Спорту» кіровоградська «Зірка» святкувала перемогу з рахунком 2:1. У першому таймі гості володіли ініціативою на полі, але найкращу можливість відзначитися мали на 28 хвилині, коли господарів врятувала перекладина їх воріт. Перша половина матчу завершилася без забитих голів.

У другому таймі на заміну вийшов Олександр Степанов, відсиливши атаку, та гравши в два нападника Степанов-Кочура. Це й дало свій результат на 62-ій хвилині матчу: Олександр Кочура реалізував вихід один на один з воротарем. Через 15 хвилин господарі ще й залишилися в меншості.

Але не знітилися і на 88-ій хвилині з пенальті Антон Шарко зрівняв рахунок в матчі. Та в кіровоградської «Зірки» є Олександр Кочура, котрий останнім часом розігрався: він на останніх хвилинах матчу реалізував пенальті у ворота комсомольців та встановив кінцевий рахунок матчу 2:1 на користь своєї команди.

Завдяки цій перемозі, кіровоградці скоротили відставання від лідера, ФК «Полтави» до трьох очок, який в цьому турі вдома оступився, зігравши в нічию 1:1. Забили полтавчани, до речі, з пенальті аж на 5-ій додатковій хвилині матчу. То ж в наступному турі, 20 травня, «Зірку» очікує домашня гра проти команди «Металург-2».

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 1358 | Додав: Admin | Теги: футбол, Гірник-Спорт, Кіровоград, Зірка