ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 10:47

Головна » 2009 » Червень » 3 » Кіровоградці здобули половину медалей на чемпіонаті України з китайського боксу
09:51
Кіровоградці здобули половину медалей на чемпіонаті України з китайського боксу

В Одесі відбувся чемпіонат України з китайського боксу, на якому кіровоградські спортсмени здобули 6 медалей.

Участь в змаганнях брали більше 70 спортсменів, які представляли Київську, Одеську, Кіровоградську, Харківську та Полтавську області. Медалі розігрувалися у чотирьох категоріях, в кожній з яких представники кіровоградського китайського боксу, у складі 14 боксерів та очолювані тренерами Кожухарем Володимиром Миколайовичем та Крепким Максимом Юрійовичем, показали себе з кращої сторони.

Так, у категорії юнаки 15-18 років Герман Олійник посів третє місце, здобувши приз «За кращу техніку-тактику»; серед дівчат віком понад 18 років Наталія Бузько була другою, здобувши приз «За волю до перемоги», а Тетяна Нодь – третьою. Другою та третьою сходинкою своїх наставників порадували і в категорії кандидати в учні шкіл відповідно Євгеній Івасюта та Максим Моторчук.

А найвагоміший успіх кіровоградців очікував у найсильнішій та найпрестижнішій категорії – учні школи: Костянтин Переломов на чемпіонаті України в Одесі не мав собі рівних і заслужено став абсолютним чемпіоном.

Отже, в підсумку, здобувши 6 медалей (одне «золото», два «срібла» та три «бронзи») із 12 можливих, представники кіровоградського китайського боксу стали кращим колективом цих змагань.

Категорія: Бокс | Переглядів: 1521 | Додав: Admin | Теги: Кожухар, Кіровоград, китайський бокс, Переломов