ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 04:14

Головна » 2010 » Січень » 21 » Лисицький відзначився дублем за «Дніпро»
18:58
Лисицький відзначився дублем за «Дніпро»

До звітного матчу «Дніпро» зустрічався з двома представниками російської Премєр-Ліги, з якими зумів здобути лише одну нічию. То ж сьогодні підопічні Безсонова намагатимуться поліпшити собі настрій. На футбольне поле вийшов експериментальний склад «Дніпра», в якому награються певні зв’язки в лініях. В стартовому складі дніпропетровців також вийшов вихованець світловодського футболу Віталій Лисицький (фото ФК «Дніпро»), і його вихід став роковим, адже вже на 11-ій хвилині саме йому вдалося відкрити рахунок в звітному протистоянні: після передачі Бартуловича та вдалої виграної верхової боротьби Самодіна Віталій з першого удару поцілив у штангу воріт суперника, але зумів зорієнтуватися і в пусті ворота відправити «круглого». До цього мав ще шанс відзначитися Дмитро Льопа, але м’яч після його удару пройшов поруч зі штангою.

Далі дніпропетровці впевнено взяли під свій контроль гру, заволодівши ігровою та територіальною перевагою на футбольному полі. Суперник намагається кількістю зупинити атаки «Дніпра» біля власної штрафної площадки. Особливо небезпечних моментів біля воріт корейської команди в ті хвилини не виникали: дніпропетровці перш за все сподівалися індивідуально пройти суперника.

Младен Бартулович у відсутності на полі Максима Калініченка та Сергія Назаренка чудово виконував плеймейкерські обов’язки, створюючи для своїх партнерів добрі нагоди відзначитися, але то Шахов не «відчув» моменту, то партнери не зрозуміли. То ж перша половина матчу завершилася з мінімальною перевагою дніпропетровців.

В перерві матчу наставник «Дніпра» Володимир Безсонов провів одну заміну, змінивши нападника Сергія Самодіна на Олексія Бєліка. Дніпропетровців суперник приспав пильність і на 50-ій хвилині матчу, після провалу півзахисту «Дніпра», корейська команда зуміла відновити рівновагу в рахунку 1:1. Корейці на досягнутому зупинитися не бажали, раз по раз турбуючи захисні редути суперника. А на 61-ій хвилині Безсонов дав пограти іншому голкіперу Шеліхову, замінивши Каніболоцького.

А на 68-ій хвилині Віталій Лисицький після передачі з кутового у виконанні Дмитра Льопи головою знову вивів вперед свою команду – 2:1. Після цього гра пішла на зустрічних курсах. Кавєрін мав шанс збільшити перевагу «Дніпра», а на 75-ій хвилині Джаба Канкава не реалізував вихід тет-а-тет з голкіпером суперника. У корейців була чудова можливість зрівняти рахунок на табло, але воротар Шеліхов зумів парирувати удар з восьмими метрів.

А за дев’ять хвилин до завершення матчу корейська команда знову змогла відігратися: після провалу на флангу Лесяка гравець суперника віддав прицільну передачу  на партнера, який з метра забив м’яч у ворота «Дніпра».

Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував нічию - 2:2. Потрібно в складі дніпропетровців в першу чергу відзначити чудову гру при підключені до атакуючих дій власної команди вихованця світловодського футболу Віталія Лисицького, на рахунку якого дубль в звітному матчі. Наступний контрольний матч дніпропетровська команда зіграє 24 січня з австрійським «Капфенбергом».

«Дніпро» - «Гьонгнам» - 2:2 (Лисицький, 11; 68 - , 50; , 81)

Стартовий склад «Дніпра»: Каніболоцький, Пашаєв, Бобух, Лисицький, Лесякс, Шахов, Канкава,  Каверін, Льопа, Бартулович, Самодін.

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 1052 | Додав: Admin | Теги: Дніпро, Гьонгнам, футбол, Лисицький, Днепр