ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 12:21

Головна » 2010 » Січень » 22 » ПФК «Олександрія» поступилася «Львову»
14:16
ПФК «Олександрія» поступилася «Львову»

Клуби першої української футбольної ліги чимало що пов’язує. Основним спільним каменем спотикання була минулорічна робота головним тренером Сергія Ковальця. А в ПФК «Олександрія» він дебютував на посаді наставника саме в календарному матчі проти львів’ян. Той матч відбувався в Олександрії і завершився нульовою нічиєю.

Сьогодні в період підготовки до весняної частини нинішнього чемпіонату команди зіграли контрольний матч. Вже з перших хвилин пішла безкомпромісна цікава боротьба з чималою кількістю небезпечних моментів біля воріт один одного, чому є підтвердження рахунок 1:1 вже на п’ятій хвилині матчу. Так в складі львівської команди Григорій Баранець на першій хвилині зустрічі відкрив рахунок, але Євген Шупик, скориставшись помилкою голкіпера суперника, встановив рівновагу в матчі. Та не довго вона була: на 15-ій хвилині Григорій, оформивши дубль в матчі, вдруге засмутив Паньківа.

Олександрійські футболісти намагаються налагодити атакуючу гру з можливістю зрівняти рахунок, але їм це не вдається, а навпаки Чепурненко на 33-ій хвилині ще раз застивив витягати з власних воріт м’яч Юрія Паньківа. Хвилини, що залишилися до завершення першої половини зустрічі, активніше відіграли футболісти «Олександрії», але користь з того не здобули.

На другий тайм ПФК «Олександрія» вийшла в значно зміненому складі: відразу сім замін було проведено. На полі з’явилися і гравці Зелді та Морозов, які нині перебувають на перегляді в даній команді. Але ніяк не впливає на малюнок їх команди. «Львів» продовжує домінувати на футбольному полі, володіючи ініціативою та маючи чудові шанси збільшити рахунок в матчі. Одним з них на 51-ій хвилині не скористався Лупашко, який після передачі Чепурненка ударом головою не поцілив у порожні ворота суперника.

В середині другої половини матчу Григорій Баранець мав шанси зробити і хет-рик у звітному протистоянні, але фортуна відвернулася. А на 73-ій хвилині герою матчу дали відпочити, замінивши його на Колеснікова, котрий нещодавно приїхав на перегляд до «Львову» з Хмельницького. Головний тренер ФК «Львова» Альгімантас Любінскас переглядає різні зв’язки своєї команди, роблячи точкові заміни – будує добротну боєздатну команду для виконання поставлених перед ними завдань.

На 79-ій хвилині зустрічі олександрійцям вдається скоротити відставання в рахунку до мінімуму: захисники «Львова» не вгледіли за Олександром Нікітіним, який скористався чудовою передачею партнера з флангу і забив гол у ворота суперника. Через п’ять хвилин «Олександрія» забила і третій гол у ворота ФК «Львова», але арбітр вгледів порушення правил зі сторони нападника олександрійської команди, то ж рахунок не зазнав змін. А на останніх хвилинах матчу Чепурненко майже з центра поля закидав за «шиворот» голкіперу суперника, але влучив у попекладину. То ж в підсумку матч завершився мінімальною перемогою з рахунком 3:2 ФК «Львова».

«Львів» - «Олександрія» 3:2 (3:1) (Г. Баранець, 1; 15; Чепурненко, 33 – Шупик, 5; Нікітін, 79)

«Львів»: Ситніков (Венчак, 46), Романюк (Лук'янов, 81), Ільків (Мостовий, 76), Білий, Розгон (Лазар, 61), Лупашко, Козак, Даньків, Чепурненко, Г.Баранець (Лазар, 73), Панас (Мачуленко, 46).

«Олександрія»: Паньків, Куций, Чередніченко, Запорожан, Гаврюшов, Богданов, Зейналов, Шупік, Казанюк, Локтіонов, Прокопченко.
Заміни: Сидоренко, Кременчуцький, Зелді, Пономар, Мельник, Маринчук, Морозов.

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 818 | Додав: Admin | Теги: перша ліга, футбол, львів, Олександрія