ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 23:30

Головна » 2010 » Січень » 22 » «Шахтар» поступився «Спартаку»
19:38
«Шахтар» поступився «Спартаку»

Наставник донецької команди Мірча Луческу місце у воротах довірив Рустаму Худжамову, залишивши в запасі вихованця кіровоградського футболу Андрія Пятова. Також в запасі залишилися бразильці Жадсон і Вілліан та хорват Даріо Срна. Знову в «основі» з’явився новобранець Дуглас Коста. Отримали шанс себе проявити Руслан Фомін та Олексій Полянський.

В перші хвилини зустрічі «гірники» заставили добре попрацювати голкіпера суперника, котрий парирував сильний удар Ракицького зі штрафного, добивання Адріано. Активно розпочав матч і Коста, влившись в новий колектив безболісно. В цю складну дощову погоду досить складно демонструвати комбінаційний футбол, адже перш за все думаєш про уникнення отримання травми.

І ось після тривалої атаки донеччани відкрили рахунок в матчі:Кравченко з правого флангу навісив на Чижова, котрий з розвороту пробив і захисник «Спартака» Філатов підправив «круглого»у власні ворота – 1:0 на користь українського клубу. Команда з Росії змогла вперше потурбувати Худжамова лише на 25-ій хвилині, але голкіпер «Шахтаря» був до цього готовий і чітко в руках зафіксував м’яч.

На 33-ій хвилині протистояння зі «Спартаком» новобранець донеччан міг відзначитися за «Шахтар», але м’яч після його удару пролетів поруч зі штангою воріт Фредріксона. В кінцівці першої половини матчу Фомін небезпечно підправляв м’яч у ворота суперника – воротар м’яч зловив, але Адріано продовжив боротися з ним за «круглого», за отримав друге попередження і був вилучений з поля. Так як за взаємною домовленістю цей матч товариський, то його в матчі замінив Олександр Гладкий. То ж перший тайм завершився мінімальною перемогою донецької команди.

На другу половину зустрічі наставники обох команд майже повністю обновили склади, даючи шанс проявити себе і іншим своїм виконавцям. На футбольне поле вийшов і голкіпер збірної України Андрій Пятов (на фото). Також в перерві команди у зв’язку з дощовою погодою та в’язким газоном були змушені перейти на інше футбольне поле.

Як і в першому таймі «Шахтар» продовжив шукати все нові і нові шляхи для взяття воріт суперника. Бразильці Жадсон та Вілліан додали креативності атакам своїй команді. І лише самовіддана гра центральних захисників «Спартака в ті моменти рятувала їх команду від ще одного пропущеного голу. Футболісти з Нальчику в другій частині тайму стали грати активніше: Концевий та Джудович небезпечно пробивали, але удар першого заблокував Шевчук, м’яч після удару Джудовича пролетів вище воріт «Шахтаря».

В період двох хвилин з 73 по 74 капітана «Шахтаря» Даріо Срна суперники збивали біля власної штрафної, але після подач Даріо Гай та Гладкий не скористалися своїми шансами відзначитися. А на 75-ій хвилині індивідуальний прохід здійснив Патрік, і ввірвавшись у штрафну «Шахтаря», перекинув Андрія П’ятова – 1:1. Після цього гра пішла на зустрічних курсах: Гетерієв пробив вище воріт «гірників», Срна і Жадсон мали той же успіх на завершенні атак «Шахтаря». А коли спливали останні хвилини зустрічі Левандовскі та Пятов перепрасовували м’яч до поки не Концевий, та не відправив у ворота донеччан. То ж кіровоградець Андрію Пятову в складі донеччан в звітному матчі, зігравши 45 хвилин, не вдалося зберегти власні воріт недоторканими. Матч завершився поразкою донецького «Шахтаря» з рахунком 1:2.

«Шахтар» - «Спартак» Н 1:2 (1:0) (Філатов (авт.), 19 – Патрік, 75; Концевий, 90)

«Шахтар» (перший тайм): Худжамов, Рац, Чижов, Ракицький, Кобін, Коста, Кравченко, Полянський, Адріано, Фомін, Віценець.

«Шахтар» (другий тайм): П’ятов, Хюбшман, Шевчук, Іщенко, Жадсон, Левандовскі, Гай, Вілліан, Срна, Гладкий, Агахова.

«Спартак» (перший тайм): Фредріксон, Кісенков, Джудович, Амісулашвілі, Філатов, Леандро, Машуков, Гетерієв, Бікмаєв, Сірадзе, Мімелі.

«Спартак» (другий тайм):Радич, Положані, Вобла, Сірадзе, Арабі, Леандро, Мімелі, Джудович, Амісулашвілі, Кісенков, Гетерієв.

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 927 | Додав: Admin | Теги: Спартак, Шахтар, Пятов