ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 00:49

Головна » 2010 » Січень » 24 » Коноплянка забив перший гол «Дніпра»
17:08
Коноплянка забив перший гол «Дніпра»

Напередодні свого повернення з першого навчально-тренувального збору, дніпропетровська команда «Дніпро» зіграла черговий контрольний матч. Суперником був австрійський клуб «Капфенберг». Даний клуб виступає в елітному австрійському дивізіоні і після 19 турів з 18 очками у своєму активі посідає передостанню сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

Сьогодні місце в старті Володимир Безсонов довірив трьом вихованцям кіровоградського футболу Євгену Коноплянку, Андрію Русолу та Сергію Назаренку. Також «кидається» відразу в очі поява в стартовому складі колишніх динамівців Віталія Мандзюка та Сергія Кравченка.

Дніпропетровці матч розпочали активніше від суперника, але особливо небезпечних моментів біля воріт австрійців не було створено, а на 19-ій хвилині зустрічі перший дійсно гольовий епізод завершився взяттям воріт «Капфенберга»: Євгеній Клоноплянка (фото ФК «Дніпро») скористався відскоком м’яча від захисників і прицільним ударом поразив кут воріт суперника – 1:0.

Та не довго «Дніпро» вів в рахунку, вже через три хвилини австрійці в контрвипаді зрівняли рахунок в матчі. Але все на 29-ій хвилині після передачі Максима Калініченка Євгеній Чеберячко ударом головою знову вивів дніпропетровську команду вперед. В хвилини, що залишилися в першій половині матчу, обом командам не вдалося змінити рахунок табло, хоча моменти для цього були. Так Євгеній Коноплянка чудово пробив, але м’яч пролетів в декількох сантиметрах від воріт «Капфенберга». А на 45-ій хвилині мав рахунок ставати рівним, але Віталій Мандзюк підстрахував свого голкіпера, вибивши «круглого» з лінії власних воріт. Отже на відпочинок команди пішли за мінімальної переваги «Дніпра» - 2:1.

В перерві Володимир Безсонов провів три заміни: Чеберячка та Калініченка замінили Гоменюк і Феррейра, а вихованець світловодського футболу Віталій лисиць кий вийшов замість Холєка. І ось вже на старті тайму спрацювала одна із замін: Володимир Гоменюк видав Євгенію Селезньову відмінну передачу, котрий спокійно переправив м’яч у пусті ворота суперника – 3:1.

На далі дніпропетровці Сергій Кравченко та Джаба Канкава, котрий замінив Євгена Селезньова, використали свої шанси для взяття воріт австрійців. То ж фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу дніпропетровців з рахунком 3:1. Добротний та цікавий колектив підібрався в Володимира Безсонова. Побажаємо йому в подальшому радувати своїх відданих вболівальників все новими та новими перемогами.

«Дніпро» - «Капфенберг» 3:1 (2:1) (Коноплянка, 19; Чеберячко. 29; Селезньов, 49 - ?,22)

«Дніпро»: Лаштувка, Мандзюк, Русол, Холєк (Лисицький, 46), Денисов, Чеберячко (Гоменюк, 46), Коноплянка, Кравченко, Назаренко, Калініченко (Феррейра, 46),  Селезньов (Канкава, 75).

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 965 | Додав: Admin | Теги: Украина, футбол, Кравченко, матч, Днепр, Коноплянка