ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 13:19

Головна » 2010 » Січень » 24 » Динамівці не змогли забити Андрію П’ятову
18:59
Динамівці не змогли забити Андрію П’ятову

Срібний призер минулого чемпіонату України донецький «Шахтар» провів черговий свій контрольний матч. Після неочікуваної поразки від «Спартака» з Нальчика» «гірники» спробували реабілітуватися з четвертою командою, на даний час, чемпіонату Грузії, тбіліським «Динамо». І їм це вдалося, але про все по черзі…

В стартовому складі, по при попередню гру, місці у воротах «Шахтаря» зайняв вихованець кіровоградського футболу Андрій Пятов. А взагалі стартовий склад донеччан був максимально наближений до оптимального. Слабша за класом тбіліська команда не збиралася здаватися на милість сильнішому, намагаючись при першій же можливості проводити власну атаку: так Вацадзе і Кошкадзе спробували потурбувати Андрія П’ятова, але їм забракло влучності. В «гірників» неточними ударами відзначилися Фернандіньо та Костянтин Кравченко.

А на 21-ій хвилині зустрічі тбіліські змусили продемонструвати свою майстерність воротаря «Шахтаря», коли Вацадзе ударом головою пробив під поперечину воріт, але Андрій Пятов воріт перевів «круглого» на кутовий. Через п’ять хвилин голкіпер донецької команди виграв дуель у невгамовного та настирного Вацадзе, відбивши його підступний удар.

Кравченко відповів на активність суперника небезпечним ударом з 28-ми метрів – голкіпер «Динамо» перевів м’яч на кутовий. А от на 30-ій хвилині Андрія Пятов вкотре врятував свою команду, не давши реалізувати вихід один на один все тому ж Вацадзе.

А коли вже перша половину зустрічі добігала свого закінчення Олександра гладкого у власному штрафному майданчику збили захисники «Динамо» і арбітр призначив одинадцятиметровий. Його впевнено реалізував бразильський легіонер донеччан Ільсіньо. То ж на відпочинок команди пішли за рахунку 1:0 на користь «Шахтаря».

На початку другого тайму Кахелішвілі турбував вогкі пера «Шахтаря», але все марно – Андрій сьогодні грає не перевершено. Наставники обох команд по ходу вносять корективи, проводячи заміни, та перевіряючи і інших виконавців. А на 53-ій хвилині Рач отримав пошкодження, після чого його змінив новобранець «Шахтаря» Дуглас Коста. На 61-ій хвилині зустрічі герой години матчу Андрій Пятов залишив футбольне поле, вступивши місце у воротах Рустаму Худжамову.

Через шість хвилин після своє появи Рустам Худжамов помилився на виході і лише самовіддана гра Ярослава Ракицького врятувала команду від пропущеного голу: захисник вибив м’яч з лінії власних воріт. А за 15 хвилин до завершення після передачі Кости Руслан Фомін мав подвоювати перевагу в рахунку донецької команди, але Лорія не дозволив це зробити. Активний Дуглас Коста міг з передачі Кобіна відзначитися, та «круглий» пролетів поруч зі штангою воріт Лорії. В підсумку матч завершився, завдяки єдиному забитому мячу Ільсіньо з пенальті, мінімальною перемогою донецького «Шахтаря».

«Шахтар» - «Динамо» Т 1:0 (1:0) (Ільсіньо, 44(п))

«Шахтар»: П’ятов (Худжамов, 61), Кучер (Іщенко, 63), Срна (к) (Кобін, 65), Ракицький (Віценець, 68), Рац (Коста, 53), Кравченко (Хюбшман, 46), Фернандіньо (Дуляй, 63), Ільсіньо (Левандовскі, 68), Жадсон, Вілліан (Фомін, 68), Гладкий (Агахова, 60).

«Динамо» Т: Лорія, Томашвілі (Какубава, 63), Г. Кашія (к), Роша, Ш. Кашія (Пірцхалава, 57), Кошкадзе, Вацадзе (Леквтадзе, 78), Меребашвілі (Акіремі, 65), Кахелішвілі (Джюссе, 69), Чіквіладзе, Крстецкі.

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 1068 | Додав: Admin | Теги: футбол, Шахтар, Кучер, Динамо, Тбилисси, Луческу, Пятов