ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 13:24

Головна » 2010 » Січень » 26 » «Шахтар» розгромив «Віслу»
19:01
«Шахтар» розгромив «Віслу»

Донецький клуб «Шахтар» провів черговий свій товариський матч. Його суперником став польська команда «Вісла». В старті Мірча Луческу місце у воротах довірив Рустаму Худжамову, а вихованець кіровоградського футболу Андрій П’ятов залишився в запасі. З початку звітного матчу «гірники» пішли шукати щастя біля воріт поляків: голкіпер «Вісли» на четвертій хвилині відбив потужний удар Ярослава Ракицького. Це й же подвиг страж воріт «Вісли» повторив при ударі зі штрафного Фернандіньо.

Після подачі Віценець на двадцятій хвилині зустрічі ударом головою завершував комбінацію – м’яч влучив в штангу воріт Павелека, та Ілсіньо був на по готові, добивши м’яч у пусті ворота суперника, відкривши рахунок на табло – 1:0. Через вісім хвилин Жадсон зважився на сольний прохід, але обігравши кількох своїх опонентів, не влучив у створ воріт Павелека. А на 36-ій хвилині гравець польського клуба Ба, встигнувши першим на добивання м’яча після відскоку від Худжамова, пробив мимо воріт «гірників».

Кінцівка тайму була за «Віслою», але чотири поспіль виконаних кутових не приніс користі їм, лише один з них закінчився не точним завершальним ударом Марсело. То ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Шахтаря».

В перерві Луческу зробив декілька замін, одна з яких голкіперів: Андрія П’ятов  (фото ФК «Шахтар») вийшов замість Рустама Худжамова. На старті другого тайму Олександр Гладкий не реалізував тет-а-тет з Павелеком, котрому згодом на допомогу прибіг захисник і вибив «круглого» на кутовий. Після подачі якого Ярослав Ракицький з вигідної позиції пробив вище воріт «Вісли». Вілліан лівим флангом пройшов до штрафної суперника, де його зупинили поза правилами. Кравченко виконав подачу, на яку вчасно відгукнувся Срна, але йому не пощастило влучити у ворота польської «Вісли».

А на 58-ій хвилині футбольна фортуна була на стороні «гірників»: після удару Кірма зі штрафного м’яч влучив у хрестовину воріт «Шахтаря». Після помилки захисників «Вісли» Вілліан віддав зрячу передачу на Гладкого, котрий вдруге програв дуель голкіперу суперника Павелеку. Не можна так зухвало ставитися до реалізації моментів, адже в матчах Ліги Європи донеччанам суперник не дасть чимало створити шансів відзначитися. За 12 хвилин до закінчення матчу Дуглас Коста пройшовши вперед з м’ячем, мяткою відпасував на Олексія Гая, котрий подвоїв перевагу своєї команди. А на 80-ій хвилині відмінну свою реакцію продемонстрував голкіпер збірної України Андрій П’ятов, зреагувавши на удар Йопа. За три хвилини до завершення зустрічі нарешті своїм шансом скористався Олександр Гладкий, добивавши м’яч, який відскочив від голкіпера суперника після удару Руслана Фоміна.

Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу «Шахтаря» над польською «Віслою» з рахунком 3:0. Знову як і в попередньому товариському матчі відзначився бразилець Ілсіньо. Але цього разу вже не з пенальті, а з гри. А Олексій Гай та Олександр Гладкия закріпили перевагу «гірників».

«Шахтар» - «Вісла» 3:0 (1:0) (Ілсіньо, 20; Гай, 78; Гладкий, 87)

«Шахтар», 1-й тайм: Худжамов, Чижов, Ракицький, Фернандіньо, Жадсон, Ілсіньо, Кобін, Левандовскі, Вілліан, Срна (к), Віценець.

«Шахтар», 2-й тайм: П'ятов, Кучер, Хюбшман, Кравченко, Шевчук, Гладкий, Ракицький (Іщенко, 70), Ілсіньо (Коста, 70), Фернандіньо (Гай, 70), Срна (Дуляй, 70), Вілліан.

«Вісла», 1-й тайм: Павелек, Альварес, Клебер (к), Марсело, Брожек, Діиас, Ірсак, Кірм, Малецкі (Мончіньски, 32), Ба, Пуносевач.

«Вісла», 2-й тайм: Павелек, Брожек (Йоп, 65), Мончіньскі, Пуносевач, Кірм, Ба (Чрапек, 84), Клебер (Бурлига, 83), Марсело, Голос, Альварес (Ковальскі, 65), Діас (Радо, 77)

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 913 | Додав: Admin | Теги: Шахтер, победа, Украина, футбол, товарняк, Висла