ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 12:26

Головна » 2010 » Лютий » 3 » «Зароблений» пенальті Коноплянкою не приніс успіху «Дніпру»
18:54
«Зароблений» пенальті Коноплянкою не приніс успіху «Дніпру»

Дніпропетровське «Дніпро» зіграв контрольний матч з діючим чемпіоном Румунії, командою «Уніря», котра до цього з рахунком 2:0 перемогла луганську «Зорю». У старті звітного матчу Володимир Безсонов випустив трьох вихованців кіровоградського футболу Андрія Русола, Сергія Назаренка та Євгена Коноплянка і вихованця світловодського футболу Віталія Лисицького. Також потрібно відзначити, що вперше у футболці нової команді з’явився грузинський новобранець «Дніпра» Уча Лобжанідзе.

Перші хвилини зустрічі пройшли в обопільних атаках: так на атаки румун, котрі успіху «Унірі» не принесли, Євгеній Коноплянка (на фото) відповів неточним ударом з 25 метрів до воріт суперника. В подальшому дніпропетровці заволоділи територіальною та ігровою ініціативою на футбольному полі. А на 32-ій хвилині матчу Євгеній Коноплянка чудовим фінтом обіграв суперника в його штрафній площадці і був зупинений поза межами правил – арбітр призначив одинадцятиметровий. Та на жаль його тезка Селезньов не зумів переграти голкіпера чемпіона Румунії. І всього через дві хвилини в матчі спрацювало правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Дебютант Уча Лобжанідзе у своїй штрафній притримав нападника «Унірі» і глядачі побачили друге пенальті за цей короткий інтервал часу – на відміну від Селезньова Білашко був вправнішим виконавцем пенальті – 0:1 на користь румунської команди. Такий поворот перебігу подій в матчі дещо шокував дніпропетровців, а от суперник мав ще один шанс відзначитися, але після удару Онофраша голкіпер «Дніпра» Ян Лаштувка зіграв надійно, зафіксувавши м’яч в руках. Отже перший тайм завершився мінімальною перемогою румунів.

В перерві матчу наставник дніпропетровців провів чотири заміни, зокрема замінив Сергія Назаренка та Віталія Лисицького. На початку другої половини матчу Білашко мав робити дубль у цьому матчі, але з вигідної позиції із десяти метрів пробив вище воріт Лаштувки. А на 55-ій хвилині зустрічі через помилку Лаштувки ледь м’яч не влетів у ворота «Дніпра» та Ян встиг виправити свою помилку. Через чотири хвилини Яна Лаштувку знову потурбували румуни, але цього разу голкіпер зіграв надійно. На 66-ій хвилині Максим Калініченко виконав чудово штрафний удар і голкіпер суперника м’яч відбив перед собою, але встиг з другої спроби його зафіксувати до моменту добивання Володимира Гоменюка.

Що за злий рок, те ж футбольне правило вдруге покарало дніпропетровців: Білашко замкнув подачу із кутового, оформивши дубль у звітному протистоянні. А за 15 хвилин до завершення матчу на стадіоні погасло світло і матчу було призупинено. І після у ладнання неполадок матч продовжився. Відразу по цьому Калініченко знову перевірив реакцію голкіпера «Унірі» - останній врятував свою команду. В кінці матчу Ферейра та Калініченко не реалізували свої можливості відзначитися. В підсумку матч завершився перемогою румунською команди з рахунком 2:0.

«Дніпро» - «Уніря» 0:2 (0:1) (Білашко, 35(п); 68)

Склад «Дніпра»: Лаштувка, Лобжанідзе (Ферейра, 46), Русол, Лисицький (Чеберячко, 46), Мандзюк, Холек, Калініченко, Назаренко (Денисов, 46), Кравченко, Коноплянка, Селезньов (Гоменюк, 46).

Віктор Слюсаренко.
Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 987 | Додав: Admin | Теги: Русол, Селезнев, футбол, товарняк, Униря, Коноплянка, Назаренко, Днепр