ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 07:22

Головна » 2010 » Лютий » 19 » Українські біатлоністи в індивідуальній гонці – за межами першої двадцятки
06:33
Українські біатлоністи в індивідуальній гонці – за межами першої двадцятки
   Найвищим результатом чоловічої збірної України з біатлону, здобутим на трасі Олімпійського парку Вістлера в індивідуальній гонці на 20 км, стало сьогодні 22-ге місце Олександра Біланенка, який з одним штрафом пробіг дистанцію за 52:00.3 хвилини. На п’ять позицій нижче у заліковій таблиці розташувався Андрій Дериземля.
Обидва біатлоністи розповіли, що бігти сьогодні було досить складно, адже через підтоплений сонцем сніг траса була водянистою. Своїм результатом жоден з них не задоволений.
   «Ще не одна гонка на цих Іграх в мене не вийшла так, як я планував. Ставлю одні задачі, а виходить зовсім не те, що хочеться. Ніяк не йде стрільба стоячи. Намагаємось розібратися з тренерами, в чому причина», – поділився Андрій Дериземля. Українці Сергій Семенов та Сергій Седнєв посіли сьогодні відповідно 52-ге та 68-ме місця.
    Олімпійським чемпіоном же став Еміль Свендсен, який приніс Норвегії вже другу за сьогоднішній день нагороду у змаганнях з біатлону. Так само другою стала сьогодні медаль Сергія Новікова для збірної Білорусі: «срібло» він розділив із легендарним Уле-Айнаром Бйорндаленом.

НОК України
Категорія: Біатлон | Переглядів: 1302 | Додав: Admin | Теги: Олимпиада 2010, биатлон, Ванкувер, Дериземля, гонка