ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 17.04.2024, 01:54

Головна » 2010 » Лютий » 28 » Валентина Шевченко не змогла фінішувати на своїй коронній дистанції
07:37
Валентина Шевченко не змогла фінішувати на своїй коронній дистанції

Лідер національної команди України з лижних гонок Валентина Шевченко (на фото), яка минулого року здобула бронзову нагороду на чемпіонаті світу в 30-кілометровому марафоні з масовим стартом, не змогла подолати цю дистанцію на олімпійській трасі у Вістлері. Виною цьому – травма міжреберних м’язів, яку українка отримала за декілька днів до початку змагань ХХІ «білої» Олімпіади.
«Валя сказала, що десь кілометрі на 19-му біль став просто нестерпним, тож їй довелось зійти. Прикро, що їй не вдалось відновитися після травми, адже вона сильна, досвідчена спортсменка, і шанси на медаль в неї були», – розповів головний тренер нашої збірної з лижних гонок В’ячеслав Яржинський.
Виступ інших українських лижниць у сьогоднішній гонці їхній головний наставник оцінив позитивно. 22-ю фінішувала Тетяна Завалій, із відставанням у 3:58.6 секунди від переможниці – польської спортсменки Юстини Ковальчик. Ще дві українки – Катерина Григоренко та Лада Нестеренко стали 27-ю та 44-ю відповідно.

НОК України
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 817 | Додав: Admin | Теги: Олимпиада. медали, лижі Украина, Шевченко