ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 16:33

Головна » 2010 » Вересень » 22 » Мінімальна перемога «Зорі»

«Прикарпаття» - «Зоря» 0:1 (0:1) (Семененко, 38)

«Прикарпаття»: Локатир, Барчук, Плехтяк, Логінов, Боровков, Стоцький, Бут, Ковалюк, Ревуцький, Згура (Цкарозія, 56), Онисько.

«Зоря»: Шуст, Семененко, Мілько, Тесак, Єзерський, Полянський, Сілюк, Ємельянов (Каменюка, 71), Шевчук, Касьян (Лазарович, 48), Картушов (Білий, 58).

Попередження: Логінов, 18; Боровков, 57

В кубковому протистоянні з командою першої ліги наставник луганчан Анатолій Чанцев дав відпочити половині основним своїм виконавцям: так замість Юрія Мартищука місце у воротах зайняв Богдан Шуст, також залишилися на лаві запасних Тарас Лазарович, Микита Каменюка, Максим Білий та Руслан Фомін. Тож бачимо, що головний тренер «Зорі» перш за все вніс кадрові корективи в лінію атаки. Наставник «Прикарпаття» Сергій Пташник теж, у порівнянні з матчем першості з ПФК «Олександрія», який відбувся 17 вересня, змінив голкіпера.

Лише почався матч, як команда Премєр-Ліги створила стовідсотковий момент біля воріт Івана Локатиря: з подачі Полянського Касьян мав забивати швидкий гол, але його небезпечний постріл з гострого кута парирував голкіпер суперника на кутовий. На 10-ій хвилині знову Касьян загрожував воротам івано-франківців, але останній захисник заблокував удар нападника гостей. В подальшому знову Іван Локатир продемонстрував свою майстерність, парирувавши удар Олексія Полянського. На 23-ій хвилині на боці господарів була вже футбольна фортуна: після передачі Шевчука Сілюк з близької відстані пробив вище воріт «Прикарпаття». А через дві хвилини неймовірний сей Локаритя врятував «Прикарпаття» від пропущеного удару після удару Касьяна. На 34-ій хвилині зустрічі господарі вперше потурбували Богдана Шуста, але голкіпер гостей парирував потужний постріл Миколи Ревуцького. А за сім хвилин до завершення першої половини матчу «Зоря» втілилися свою чималу перевагу в забитий м’яч: з пасу Сілюка Семененко в дотик точно пробив по воротах Локатиря – останній не зміг врятувати свою команду. Повівши рахунку, гості продовжували шукати щастя біля воріт суперника. Так Олексій Полянський двічі пробивав по воротах «Прикарпаття», але в обох випадках йому забракло влучності. Тож перший тайм завершився мінімальною перемогою луганської команди.

Вхід на футбольне поле після перерви Тараса Лазаровича ще більше збільшився тиск на ворота Івана Локатиря. Тарас кілька раз без результативно загрожував воротам суперника. На 64-хвилині звітної зустрічі Ревуцький та Семененко обмінялися небезпечними ударами, але місці були голкіпери команд. Через кілька хвилин потому Шевчук змарнував гарний шанс подвоїти перевагу в рахунку: пробив в те місце, де стояв голкіпер. Вихід Каменюки та Білого дозволив перебудувати гру луганчан на вістрі. З передачі Білого Лазарович потужно пробивав – голкіпер господарів відбив перед собою, але ніхто з гравців «Зорі» не встиг добити, але на виручку своєму капітану прийшли захисники «Прикарпаття». В подальшому жодній команд відзначитися не вдалося.

Що ж як для команди першої ліги, котра «зірок з неба не хапає», то «Прикарпаття» сьогодні досить впевнену гру продемонструвала в плані оборони власних воріт, а от створити біля воріт суперника щось вкрай небезпечне їм так і не вдалося. В підсумку була зафіксована мінімальна перемога луганської «Зорі» з рахунком 1:0.

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 786 | Додав: Admin | Теги: Украина, Прикарпаття, кубок, Зоря