ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 16.04.2024, 20:20

Головна » 2010 » Жовтень » 3 » Україна виграла золото на Всесвітній шаховій Олімпіаді
18:30
Україна виграла золото на Всесвітній шаховій Олімпіаді

Чоловіча збірна України стала золотим призером 39-ї Всесвітньої шахової Олімпіади у Ханти-Мансійську. Зустріч у останньому одинадцятому турі з командою Ізраїля закінчилась з нічийним результатом. Перша збірна Росії також зіграла унічию із збірною Іспанії, отже українці так і залишились беззаперечними лідерами із 19-ма командними очками у заліку (2 очки команда здобуває за перемогу, 1 - за нічию). У росіян 18 очок і олімпійське "срібло". Ізраїль випередив Угорщину за додатковими показниками і з 17 очками посів третє місце.

Франція - Вірменія - 2:2

Остаточне турнірне становище: Україна - 19, Росія-1 - 18, Ізраїль - 17, Угорщина - 17

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 1026 | Додав: Admin | Теги: виграла, Україна, Всесвітня, золото, Олімпіада, шахи