ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 18:20

Головна » 2010 » Листопад » 27 » Повернення Тіті Белле до «Ністру» не стало вдалим
16:09
Повернення Тіті Белле до «Ністру» не стало вдалим

Згадаємо про камерунського футболіста Тіті Белле, котрий влітку був на перегляді в кіровоградській «Зірці». До приїзду в Кіровоград Тіті виступав в сезоні 2009\2010 років за команду «Ністру» з Атакі (Молдова). В тому сезоні камерунський легіонер в 22-ох матчах (в кожному виходив з перших хвилин) забив 4 м’ячі. Після того ж як не зміг продовжити свою футбольному кар’єру в кіровоградській команді «Зірка» Тіті Белле повернувся до «Ністру». В нинішньому сезоні показники Тіті погіршилися. Йому вдалося забити лише одного разу: в першому турі в матчі проти команди «Костулень» на 70-ій хвилині зустріч скоротив рахунок – команда Тіті зазнала все ж поразки з рахунком 1:2. В п’яти матчах Тіті взагалі не виходив на футбольне поле в складі своєї команди. Проте в 13 матчах, що зіграв Тіті Белле, він «напрацював» на чотири жовті картки – в минулому сезоні такої грубості від Тіті не спостерігалося. Що ж як бачимо після повернення до «Ністру» Тіті не додав у грі, а навпаки…

Команда Тіті «Ністру» після зіграних 18 турів з одинадцятьма очками перебуває на 12-му місці: всього команди в Національній дивізії Молдови 14. В нинішньому році «Ністру» має ще зіграти два матчі.

Категорія: Футбол. За кордоном | Переглядів: 999 | Додав: Admin | Теги: футбол, Белле, Тити, кировоград, Нстру, Камерун, звезда, Казанка, молдова