ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 03:45

Головна » 2010 » Грудень » 5 » І знову зазнав поразки БК «Кіровоград»
14:39
І знову зазнав поразки БК «Кіровоград»

Сьогодні в спортивному залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся другий матч між командами БК «Кіровоград» та КДЮСШ «Азовмаш». Після вчорашньої поразки кіровоградські баскетболісти спробували з перших хвилин реабілітуватися в очах вболівальників, котрих сьогодні значно менше прийшло, ніж вчора. Перша половина чверті підопічним Андрія Бабенка вдалася: завдяки влучним трьох очковим кидкам Євгена Ткаченка та Сергія Лучка, а також результативним проходам Ігоря Усатенка, котрий участі вчорашньому матчі не брав, «Кіровоград» в певний момент часу вів у рахунку 15:6. При цьому рахунку наставник гостей Євген Подорваний взяв тайм-аут, під час якого зумів догукатися до своїх підопічних і вони до завершення першої чверті скоротили відставання в рахунку до чотирьох очок.

В наступних трьох чвертях глядачі матчу стали свідками досить відваженої гри гостей в обороні та вмілі їх проходи до корзини кіровоградців, котрі в ті хвилини не зуміли знайти «ключі до оборони» суперника, чимало помилялися в простих ситуаціях, внаслідок результативність їх атак різко впала, а апогеєм стала остання чверть, в якій баскетболісти «Кіровограда» змогла набрати лише 5 очок. Що ж прикро зазнавати домашньої поразки і закріплятися на дні турнірної таблиці. Більше фотографій з  матчу дивіться в розділі «Фотогалерея». В наступному спареному турі, 11-12 грудня, БК «Кіровоград» зіграє в Севастополі проти місцевої команди СК «Муссон».

Ексклюзивно з порталом «Спортивна Кіровоградщина» наставники обох команд поділилися своїми враженнями від гри  підопічних. Головний тренер БК «Кіровоград» Андрій Бабенко (на фото) зазначив наступне: «Не вистачило досвіду і впевненості в своїх діях; в другій грі не погано почали, вели в рахунку, а на далі чималі проблеми були перш за все в атаці, не могли закинути – «результат на лице». Головний тренер КДЮСШ «Азовмаш» Євген Подорваний відзначив, що на сьогоднішній день його підопічні переважають кіровоградців. Наставник гостей був приємно вражений чималою кількістю вболівальників на першому матчі. «В Маріуполі на першу лігу в нас так не ходять, адже є основна команда «Азовмаш» та і БК «Донецьк», котрий тимчасово перебрався до Маріуполя», - відзначив Євген Подорваний.

БК «Кіровоград» - КДЮСШ «Азовмаш» 45-77 (21-17, 9-21, 10-21, 5-18)

БК «Кіровоград»: Бобров, Васецький (набрав в звітній грі 1 очко), Войц (3), Закаблуковський, Заруба, Колечкін , Лучко (7), Мутель (4), Ткаченко (13), Усатенко (17), Янковський.

КДЮСШ «Азовмаш»: Луговцов (9), Ткачук (11), Морозов, Лукянов (16), Руденко, Хомич, Трегубов (3), Романов (4), Штреккер (19), Сабітов (9), Астахов (6).