ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 13:16

Головна » 2010 » Грудень » 12 » «Галатея» - володар Кубка області «Зірки футзалу»
16:22
«Галатея» - володар Кубка області «Зірки футзалу»

Вже позаду змагання в груповому раунді Кубка (дивіться матеріали про попередні дні змагань - перший ігровий день , другий -1-3 групи  та другий -4-5 групи ). Чвертьфінальне протистояння «Захист Z» - «П’ятихатки» не мало інтриги, адже досвідчені футболісти кіровоградців Андрій Порошин та Олександр Мизенко забезпечили своїй команді достатньо перевагу в рахунку, яку знамянчанам відіграти не вдалося. «ФК 2005» в напруженій боротьбі завдяки єдиному м’ячу гравця ПФК «Суми» Дмитра Осадчого святкував перемогу над командою «Легіон». «Олімпік» спробував дати бій фавориту «Галатеї», але їх вистачило лише на перший тайм, в якому їм вдалося навіть повести в рахунку, але то було не на довго: Олександр Кочура встановив рівновагу в рахунку, а після перерви він разом зі своєю командою забив п’ять «сухих» м’ячів. Команда «Факел» з граючим тренером Андрієм Добрянським не залишила шансів кіровоградській «Гідросилі», яка в тій грі мала чималі проблеми з голкіпером.

Перші тайми півфіналів порадували глядачів напруженою непоступливою боротьбою команд. «ФК 2005» завдяки гарній грі гравця бурштинського «Енергетика» Андрія Чернова та нападника «Сум» Дмитра Осадчого в другій половині матчу переграли більш вікового суперника. «Факел» дав бій «Галатеї», і глядачі матчу вже думали про можливість видовища під назвою «післяматчеві пенальті», але за три хвилини до завершення основного часу матчу Олександр Кочура забив вирішальний м’яч, який дозволив вийти до фіналу кубка. Невдахи півфіналів розділили третє місце.

В фінальному протистоянні «ФК 2005» лише певний час протистояли на рівних з «Галатеєю»: при рахунку 1:1 «ФК 2005» не використав стовідсотковий момент біля воріт суперника і відразу спрацювало футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі» - Олександр Кочура в контратаці вивів вперед свою команду, а через дві хвилини він же зробив рахунок 3:1 на користь своєї команди. Після цього суперник пішов ва-банк, граючи з п’ятьма польовими гравцями і «Галатея», забивши м’яч у пусті ворота, встановила підсумковий рахунок матчу – 4:1. То ж вдруге поспіль володарем Кубка області «Зірки футзалу» стала команда «Галатея».

Дивіться фото з розіграшу Кубка області «Зірки футзалу» 2010 року.

«Галатея» - «ФК 2005» 4:1

Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 856 | Додав: Admin | Теги: Кочура, області, кубка, «Галатея», «Зірки, футзал, володар