ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 10:40

Головна » 2010 » Грудень » 21 » Сергій Сєднєв у відмінній формі
12:23
Сергій Сєднєв у відмінній формі

Підведемо підсумки третього етапу Кубка Світу з біатлону. Розпочався даний етап з успіху українців в індивідуальній гонці. Сергій Сєднєв (на фото) фінішував третій, а Олег Бережний зробивши на один промах менше, був четвертим. Варто відзначити цікаву річ: в 2007 році Сергій та Олег в такому виді спорту в Поклюці теж посідали аналогічні позиції. Що ж історія повторюється і це радує. А от що не приємно, так це не влучна стрільба лідера нашої збірної Андрія Дериземлі. В даній гонці сенсаційний результат, в першу чергу для себе, показав швейцарець Бенджамін Вегер.

Продемонстрований результат в індивідуалці дозволив нашому сергію Сєднєву в загальному заліку Кубка Світу піднятися на четверту сходинку і втримувати до нині, адже в спринті Сергій теж успішно виступив: з «чистою» стрільбою Сєднєв показав восьмий результат. Сергій Семенов теж влучно стріляв, але от ходом програв своєму партнеру 27 секунд і був 13-им. а Андрій Дериземля в спринті мав проблеми не лише зі стрільбою (два промахи), а й зі швидкістю – складно пригадати гонку, в якій Андрій програвав швидкістю Олександра Біланенку. Явно лідер збірної України не в формі. А ось норвежське «обдарування» Тарє Бе продовжує дивувати: після перемог на минулому етапі норвежець в спринті посівши друге місце, очолив загальний залік Кубка Світу і в наступній гонці має вийти жовтій футболці лідера.

Українка Валентина Семеренко, потрапивши до десятки кращих в загальному заліку, не збирається його залишати: в індивідуалці Валентина знову зупинилася за крок до медалі, а в спринті промах на «стійці» завадив показати такий же результат і вона фінішувала лиш 14-ою. Віта Семеренко та Олена Підгрушна теж у вище зазначених гонках не залишалися без набраних очок. А от Інні Супрун не вистачало зовсім не багато для потрапляння в очкову зону гонок. Будемо сподіватися, що набутий досвід допоможе їй в майбутньому.

Вперше в нинішньому сезоні відбувалася змішана естафета. Нашу команду в звітній гонці представляли Олена Підгрудна, Віта Семеренко, Сергій Семенов та Сергій Сєднєв. Наші спортсмени досить вдало відстрілялися на вогневих рубежах, що дозволило їм стати в цій гонці одними з найвлучнішими (було використано сім додаткових патронів). Це тримало нашу команду майже у весь час в групі лідерів. Якщо відділяти результати наших по окремих етапах дистанції, то лише Сергій Семенов на потрапив до трійки – восьмий результат. А от Сергій Сєднєв поправив положення команди після Семенова і якби на останній стрільбі не використовував один додатковий патрон, то міг би розраховувати на золото, а так Ларс Бергман зміг швидкістю виграти в українця 0,3 секунди. Підсумовуючи третій етап варто зазначити, що Сергій Сєднєв перебуває у відмінній формі і демонструє добротні результати, й це помітили організатори Різдвяної гонки, в останній момент запросивши Сергія взяти участь в ній. Тож в цього року на нас ще чекає захоплююча Різдвяна гонка, а наступний етап Кубка Світу розпочнеться 5 січня 2011 року.

Категорія: Біатлон | Переглядів: 977 | Додав: Admin | Теги: Поклюка, Украина, семенов, Семеренко, биатлон, Седнев