ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 18.04.2024, 20:10

Головна » 2011 » Січень » 9 » Перемоги та поразки Лужанської та Бондаренко
10:06
Перемоги та поразки Лужанської та Бондаренко
Чоловіки. 5-8 січня.

Український тенісист Сергій Бубка завершив ВОІ виступу на турнірі ATP в Досі, Катар. У матчі другого раунду донеччанин поступився третій ракетці турніру французові Жо-Вілфреду Цонга: 2-6 4-6. Завдяки виходу в другий раунд Сергій на наступному тижні повернеться в число 300 найсильніших тенісистів планети.

Киянин Сергій Стаховський завершив свої виступи на турнірі ATP в Досі, Катар. У другому раунді змагань у парному розряді словацько-українська пара Полашек / Стаховський (4) поступилася італійсько-словацькому дуету Фоньїні / Зелена: 2-6 4-6.

Донеччанин Ілля Марченко завершив свої виступи на турнірі ATP з призовим фондом більше мільйона доларів в Досі, Катар. У матчі другого раунду українська тенісіст поступився сьомий ракетці турніру іспанцеві Гільєрмо Гарсія-Лопесу: 1-6 4-6.

В стартовому колі турніру ATP Medibank International в Сіднеї Марченко теж програв. У першому раунді кваліфікації український тенісист у впертій боротьбі поступився німецькому тенісисту Міхаелю Берреру, посіяному під другим номером: 4-6 6-4 3-6.

Жінки. 5-8 січня.

Українська тенісистка Ольга Савчук не змогла вийти у півфінал змагань у парному розряді на турнірі WTA в Брісбені. У чвертьфіналі румунсько-українська пара Дулгеру / Савчук поступилася польському дуету Янс / Росольска: 1-6 4-6.

Дончанка Ольга Савчук не змогла подолати бар'єр першого раунду кваліфікації на турнірі WTA Premier у Сіднеї. Українка усутпіла Петра Мартич з Хорватії, яка замінила в сітці чешку Петру Квітова: 1-6 4-6.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко вибула з боротьби на турнірі WTA ASB Classic в Окленді, Нова Зеландія. У чвертьфіналі киянка у впертій боротьбі поступилася четвертій ракетці турніру німецької тенісистці Юлії Гіргашеянин: 7-5 2-6 2-6.

Українські тенісистки Катерина Бондаренко і Марія Коритцева вийшли у другий раунд кваліфікації на турнірі WTA в Хобарті, Австралія. Катя Бондаренко (6) на старті здолала свою співвітчизницю Лесю Цуренко: 4-6 6-4 6-2. Марія Коритцева розгромила латвійську тенісистку Лігу Декмейере і тепер зіграє з італійкою Альбертою Бріанті, посіяної під п'ятим номером.

Киянка Катерина Бондаренко дійшла до фіналу кваліфікації на турнірі WTA Moorilla Hobart International у Хобарті, Австралія. У другому раунді відбору українська тенісистка, посіяна під 6 номером, здолала австралійку Софі Фергюсон: 4-6 6-4 6-4. У поєдинку за місце в основній сітці Катя поступилася Таміра Пашек з Австрії: 0-6 4-6.

Українська тенісистка Тетяна Лужанська вийшла у чвертьфінал 50-тисячника в китайському Гуанчжоу. У матчі другого раунду киянка здолала Со-Юнг Кім з Кореї: 7-6 (1) 6-3. Наступною суперницею Тетяни стане кривдниця Юлії Бейгельзімер китаянка Цзін-цзін Лу.  У чвертьфіналі киянка поступилася Цзін-цзін Лу з Китаю: 4-6 3-6.

За матеріалами sapronov-tennis.org.
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 650 | Додав: Admin | Теги: Бубка, Україна, Бондаренко, Теніс, Лужанська, Марченко, Стаховський, Савчук