ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 06:39

Головна » 2011 » Січень » 15 » Екс-капітан «Сталі» перебрався до ПФК «Суми»
09:43
Екс-капітан «Сталі» перебрався до ПФК «Суми»

Контракт з ПФК «Суми» підписав 31-річний воротар Олександр Бабак. Минулий сезон він провів у складі алчевської «Сталі», який залишив в травні минулого року. У стан сумчан Бабак перейшов на правах вільного агента, повідомляє офіційний сайт сумської команди.

У 1998 році Олександр почав виступати за «Факел» з Варви, клуб виступав у другій лізі. З 2001 року по 2002 рік перебував у складі «Системи-Борекс». Влітку 2002 року перейшов в бориспільський «Борисфен». У команді в основному виступав в «Борисфені-2». 14 березня 2004 дебютував у Вищій лізі в домашньому матчі проти криворізького «Кривбасу» (2:1), в цьому матчі Бабак пропустив гол з пенальті на 53 хвилині.

Взимку 2005 року перейшов у сімферопольську «Таврію», де головним тренером був Олег Федорчук. У січні 2006 року отримав статус вільного агента. Потім грав за азербайджанський «МКТ-Араз», отримав громадянство Азербайджану.

Влітку 2006 року перейшов у ФК «Львів», клуб виступав у Першій лізі. Взимку 2007 року перейшов в алчевську «Сталь». У команді дебютував 7 квітня 2007 у матчі проти дніпропетровського «Дніпра» (3:1), на 7 хвилині Бабак пропустив гол з пенальті від Сергія Назаренко. До травня 2010 року виступав за  алчевську «Сталь».
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 645 | Додав: Admin | Теги: Суми, Бабак, капітан, Сталь