ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 21:33

Головна » 2011 » Січень » 16 » «Динамо-2» зіграв внічию «Екранасом»
20:05
«Динамо-2» зіграв внічию «Екранасом»

Сьогоднішній суперник динамівців на Кубку Співдружності, литовський «Екранас», був добре знайомий хлопцям, адже саме ця команда позбавила їх можливості потрапити в півфінал на торішньому турнірі. Нагадаємо, тоді литовці забили єдиний м'яч на останній хвилині. Тому не дивно, що підопічні Андрія Гусіна жадали реваншу, особливо з огляду на невдачу в першому поєдинку.

У порівнянні з першим матчем, у стартовому складі «Динамо-2» відбулося єдина зміна: замість Допілки на поле з перших хвилин вийшов Прокіпчук, і з цим рішенням тренер Андрій Гусін не прогадав. Ярослав став своєрідним джокером, відзначившись забитим м'ячем.

Перший тайм виявився за нашою командою. Якщо не по рахунку, то за кількістю небезпечних моментів - точно. Вже на початку матчу Коваль сміливо пішов на трьох суперників, але був збитий. Морозенко класно пробив зі штрафного з далекої відстані, і м'яч з відскоком від газону потрапив в ліву штангу воріт. Незабаром він же перехопив м'яч і здорово пробив з лінії штрафного у ближній нижній кут, але воротар «Екранас» з ударом впорався.

Незабаром естафету у Євгена перехопив Рибалка, який чудово пробив зі штрафного прямо під поперечину, але воротар незбагненним чином дістав м'яч. На добиванні виявився Парцванія, але штанга знову виручила номінальних господарів. У литовців ж згадується хіба що момент, коли два гравці «Екранас» виявилися проти одного нашого захисника. Активний Панич пробив з близької відстані низом, але Загладько був надійний.

Самі ж цікаві події розвивалися після перерви. На 56-й хвилині Коваль не побоявся сильно пробити здалеку, воротар не втримав м'яч, і Прокіпчук вчасно нагодився на добивання - 1:0! Є перший гол «Динамо-2» на турнірі! Але раділи динамівці недовго. Незабаром литовці організували атаку, в завершальній стадії якої Галкевічус пробив по воротах. З його ударом наш воротар впорався, але першим на добиванні виявився Варнаc, відзначившись вже через п'ять хвилин після виходу на заміну. Обстукати всі штанги у першому таймі, після перерви підопічні Андрія Гусіна взялися за перекладини. Каркас воріт врятував суперника після прекрасного удару Морозенко! Фортуна сьогодні явно перебувала біля воріт «Екранас». Тим часом, активізувалися і литовці. Найбільше проблем нашого захисту доставляли Панич і Галкевічус. Останній пробив здалеку, і м'яч просвистів над поперечиною. Втім, і наші захисники зіграли надійно. Гру команди в обороні відзначив і Андрій Гусін після закінчення поєдинку:

- Безумовно, грати з дорослими чоловіками хлопцям непросто. Багато команд давно грають одним і тим же складом, у них є певні зв'язки, напрацювання і т.д. А у нас є ентузіазм, організація, дисципліна. Ми стали набагато краще грати в обороні, не так глибоко сідаємо до воріт, як було раніше, і накриваємо суперника на їхній половині поля в багатьох фазах гри. Нам би трохи більше сил і сильного форварда, ми могли б виграти обидва матчі.

Сьогодні, як і вчора, хід гри був вдалим для нас, але невдалим за результатом. Ми знову володіли перевагою, створили достатню кількість моментів, потрапили в штангу і поперечину, але, на жаль, не забили. Молодим хлопцям важко грати два дні поспіль. Але вони молодці, проявили характер, забули про свої дрібні удари і пошкодження, терпіли. Поки все йде нормально. Я задоволений Прокіпчук, він зіграв добре, як і багато наших хлопців. Ярославу розсікли брову, але він мужньо продовжив гру. У принципі, у мене немає ніяких претензій до хлопців, вони зіграли в свою силу. Мені подобається, що ми ведемо гру, змушуємо суперника помилятися, тиснемо на нього. Це приємно, особливо в грі проти таких сильних команд. Це важливий момент з психологічної точки зору. Ми даємо хлопцям відчути, що в багатьох епізодах вони здатні «загнати» навіть чемпіонів Фінляндії та Литви. Інша справа, що у нас страждає реалізація. Але нічого, будемо працювати над тим, щоб її поліпшити.

Ярослав Прокіпчук, півзахисник «Динамо-2»:

- Емоції не дуже позитивні. Результату ми не добилися, а от гра вийшла досить непоганою. Сподіваємося виграти в наступному матчі. Досить вже поразок і нічиїх. У мене дійсно було пошкодження - зіткнувся лобом з потилицею суперника і отримав розсічення. Але нічого страшного. Думаю, зможу грати далі. Після гри тренер сказав, що діяли ми непогано. Якщо будемо так продовжувати і надалі, результат обов'язково буде. Від останнього матчу чекаємо, в першу чергу, перемоги.

Темур Парцванія, захисник «Динамо-2»:

- Ви самі бачили, що сьогодні нам вдавалися хороші комбінації, але виходило на полі далеко не всі. Тренер сказав нам зібратися, і ми хотіли його не підвести, намагалися виграти. Є сенс говорити і про щастям, адже коли Морозенко потрапив у поперечину, м'яч міг від неї залетіти у ворота. Я також міг забити після штрафного Рибалки, але м'яч потрапив під опорну праву ногу, і наносити удар мені було незручно. Тепер, якщо ми обіграємо молодіжну збірну Росії, зможемо вийти з групи. Немає нічого неможливого, грати адже будемо з такими ж молодими хлопцями, як і ми самі. І нам, і їм є що доводити. Обіцяю, що гра буде дуже хорошою.

«Екранас» (Литва) - «Динамо-2» - 1:1 (0:0).

«Екранас»: Каунецкас, Йокшас, Глевецкас, Скіндеріс (Мороз, 46), Матовіч, Анделковіч, Галкевічус, Алонсо (Рібокас, 79), Радавічус, Маркевічус (Пілотас, 87), Панич (Варнас, 57).

«Динамо-2»: Загладько, Парцванія, Новак, Морозенко (Допілка, 82), Макаренко (Сокіл, 69), Рибалка, Сухоцький, Люлька, Прокіпчук (Боровець, 75), Коваль (Малин, 69), Рижук.

Голи: Варнаc (62) - Прокіпчук (56).

Інформаційний відділ ФК «Динамо» (Київ)
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 958 | Додав: Admin | Теги: Екранас, Динамо