ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 23:46

Головна » 2011 » Січень » 18 » "Кримтеплиця" перемогла "Титан"
18:01
"Кримтеплиця" перемогла "Титан"
Перший матч в 2011 році «Кримтеплиці» вдався. У контрольному поєдинку молодежненци з рахунком 3:0 переграли «Титан» з Армянська. Перемогу «тепличникам» принесли точні удари Сергія Бойка і двох футболістів, які знаходяться в команді на перегляді.

Матч між «Кримтеплицею» і «Титаном» пройшов на полі з штучним покриттям стадіону «Авангард» в Євпаторії. Молодежненци провели зустріч двома складами. У першому таймі місце у воротах зайняв Сергій Вокальчук. В обороні грали Віталій Візавер, Сергій Бойко, Павлел Щедраков, Олександр Антонюк. Центр поля поділили Володимир Романенко та Станіслав Печонкін. На лівому фланзі півзахисту вийшов Дмитро Трухін, в атаці Владислав Голопьоров. Також на полі з'явилися два футболісти, які знаходяться на перегляді.

Десять хвилин суперники придивлялися один до одного і до поля. Гра проходила переважно в центрі поля. Створити перший небезпечний момент зуміли футболісти «Титану». Навісу з флангу головою в дальній кут переправляв Костянтин Визенок. Трохи неточно. Після цього епізоду перевагою повністю заволоділи «тепличники». Кілька разів небезпечно до атак підключався Сергій Бойко. На 18-й хвилині після його удару м'яч з лінії воріт вибив захисник команди з Армянська. Але ще через 4 хвилини вже ніхто не зміг перешкодити Сергію відзначитися. Він підправив м'яч у ворота після розіграшу стандарту.
Ще до перерви «Кримтеплиця» подвоїла перевагу. Печонкін скинув м'яч на кут воротарської. Його передачу замкнув атакуючий півзахисник, який в команді перебуває на перегляді.
Через кілька хвилин Печонкін сам міг забити. Він вже переграв Сергія Тукача, який захищав ворота «Титану» у першому таймі, але не зумів пробити повз захисників.

У другій частині зустрічі складу «Кримтеплиці» значно змінився. На поле вийшли Володимир Симончук, Арсен Абляметов, Віталій Саранчуков, Віталій Старовік, Редван Мемешев.
Великої кількості гольових моментів глядачі не побачили. Трохи активніше грали молодежненци. «Титан» зробив спробу облоги воріт «тепличників» лише в кінцівці зустрічі. Підопічні Олександра Севідова зуміли піймати команду з півночі Криму на контратаці. Симончук втік у відрив зі своєї половини поля і віддав передачу нападаючому, який знаходиться в «Кримтеплиці» на перегляді. Той з кількох метрів відправив м'яч уже в порожні ворота - 3:0.

Молодежненци продовжують збір до Євпаторії. Наступний контрольний матч команда проведе 22 січня. Зіграє «Кримтеплиця» з молодіжним складом донецького «Металурга», повідомляє офіційний сайт «тепличників».
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 678 | Додав: Admin | Теги: Кримтеплиця, титан, Євпаторія