ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 10:45

Головна » 2011 » Січень » 20 » "Геліос" розгромив молодь "Таврії"
16:08
"Геліос" розгромив молодь "Таврії"
На спортивній базі «Скіф» в селищі Новопавлівка, що під Сімферополем, завершився контрольний матч, в якому «Геліос» зустрічався з молодіжним складом сімферопольської «Таврії».

Перший тайм забитими м'ячами не порадував. Воно й не було дивно, адже футболісти обох команд грали, перебуваючи, як кажуть, під великими навантаженнями тренувального процесу. Зате після перерви картина того, що відбувається на полі змінилася кардинальним чином.

«Червоно-чорні» зуміли довести свій ігровий перевагу до максимального розміру, взяти штрафну досвідченого голкіпера таврійської «молодіжки» Постранського у справжню облогу і благополучно довести справу до підсумкового розгрому суперника. Почин на 65-й хвилині поклав Олександр Тарасенко. Після прострілу справа у виконанні Князєва захисники жителів півдня вибили м'яч зі штрафної, але прямо на нападника «Геліоса». Той, перебуваючи від воріт метрах в 35-ти, м'яч спокійно прийняв, і другим дотиком чарівно точно пробив - 1:0.

Через тринадцять хвилин перевага подвоїв Юрій Фоменко. Отримавши передачу з глибини поля, він жваво і потужно увірвався в штрафну «Таврії» і зряче «вистрілив» під Постранського - 2:0.

Крапку в матчі поставив знову Олександр Тарасенко, який оформив дубль. За п'ять хвилин до фінального свистка він вдруге за гру грамотно приклався до м'яча видали, і тим самим застукав досвідченого стража воріт сімферопольців зненацька. 3:0 - впевнена і заслужена перемога «сонячних».

Зустріч харків'яни провели в наступному складі: 1-й тайм - Качоренко, Буличов, Литовченко, Євстафієв, Радіонов, Васильєв, Кобець, Деркач, Хромих, Кандауров, Акіменко, 2-й тайм - Зарубін, Ятленко (Хамільтон-Роллінгс, 85), Лобойко (Бєлов, 80), Борзенко, Рубцов, Князєв, Сумцов, Даудов, Батусов, Тарасенко, Фоменко.

Свій наступний спаринг збору в Криму «Геліос» проведе в неділю, 23 січня. Суперник - основний склад полтавської «Ворскли». Місце проведення гри - ялтинський стадіон «Авангард».

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 826 | Додав: Admin | Теги: футбол, Геліос, Молодь, Таврія