ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 21:15

06:54
«Львів» переміг молодіжний склад ФК «Оболонь»
«Львів» - «Оболонь» Київ (молодіжний склад) 3-0 (1-0)

Голи: Бабак, 15, Мачуленко, 55, Танчик, 90

Перший тайм підопічні Олександра Рябоконя провели в такому складі: у воротах – Мусієнко, оборонці – Анеліков, Гальчук (к), Шеховцов, Дадак, півзахисники – Орєхов, Бабак, Приходько, Соботюк, нападники – Мельник, Маік.

Спочатку, після прострілу з ліва й рикошету від кількох гравців київської команди, кмітливішим був Бабак, він скористався вигідним «подарунком» і першим дотягнувшись до м’яча, влучно переправив його у сітку воріт «Оболоні», трапилось це на 15-й хвилині зустрічі.

У другому таймі «Львів» виглядав так: у воротах – Ситников, оборонці – Жук, Лазар, Білий, Мостовий, півзахисники – Даньків, Яворський, Чепурненко, Танчик, Мачуленко, форвард – Сікорський.

Другу 45-ти хвилинку городяни розпочали із швидкого голу, забитого Мачуленком на 55-й хвилині зустрічі після дальнього прострілу Чепурненка, 2-0. А остаточну крапку в зустрічі поставив невгамовний Танчик. Володя відгукнувшись на нехитру передачу Мачуленка, вийшов сам на сам із воротарем київського клубу й виграв дуель, 3-0 у підсумку.

Отже, «Львів» у груповому етапі провів п’ять поєдинків, нагадуємо Вам їхні результати:

«Львів» - «Моноліт» Київ - 2-0

«Львів» - «Княжа-94» Щасливе - 9-0

«Львів» - «Ретро» Черкаська обл. – 7-1

«Львів» - «Арсенал» Київ (молодіжний склад) – 2-2

«Львів» - «Оболонь» Київ (молодіжний склад) – 3-0

Таким чином, вигравши у чотирьох поєдинках і здобувши нічийний результат в одному, Синьо-Золоті Леви гарантували собі перше місце в групі «В» і поміряються силами в ¼ Меморіалу Макарова із Футбольним клубом «Колос» Музичі. Матч розпочнеться завтра о 14:00 в Центрі вищої спортивної майстерності, що у Щасливому. Цей етап складається лише з одного поєдинку, переможець якого здобуде місце в півфіналі й відповідно змагатиметься за вихід у фінал змагань цього футбольного турніру.

Інформаційна служба "Львова"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 636 | Додав: Admin | Теги: оболонь, львів