ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 06:22

Головна » 2011 » Січень » 22 » "Арсенал" посів перше місце у своїй групі в Меморіалі Макарова
21:17
"Арсенал" посів перше місце у своїй групі в Меморіалі Макарова
Свій останній матч групового етапу в рамках Меморіалу Макарова білоцерківський «Арсенал» провів проти молодіжного складу столичної «Оболоні».

«Арсенал» (БЦ) - «Оболонь» (Київ, молодіжний склад) - 3:0.

Голи: Алексанов - 2, Гордієнко.

«Арсенал»: Литвин, Бурлін, Гуторов, Кривошеєв, Степанюк, Ковельський, Коваленко, Алексанов, Сірий, Леонов, Гордієнко.

На заміну виходили: Антоненко, Бровкін.

Для того щоб вийти в наступну стадію змагань, підопічних Ігоря Артимовіча в цьому матчі влаштовувала і нічия. Однак білоцерківці не стали змінювати традиції і здобули на Меморіалі свою чергову перемогу. Набравши 13 очок білоцерківці де-юре оформили перемогу у своїй відбірковій групі.

Нагадаємо, всі результати «канонірів» у груповому раунді:

«Арсенал» - «Динамо» (молодіжний склад) - 2:2 (Бровкін - 2).

«Арсенал» - «Діназ» - 2:1 (Ковельський, Фурта)

«Арсенал» - ФК «Путрівка» - 2:1 (Гордієнко, Рибковський).

«Арсенал» - «Динамо-Академія» - 5:0 (Бровкін - 2, Леонов, Коваленко, Гордієнко).

«Арсенал» - «Оболонь» (молодіжний склад) - 3:0.

Результати, які демонструє «Арсенал» не може не радувати білоцерківських вболівальників. Однак тут не варто забувати і про те, що рівень команд, з якими зустрічалися «каноніри» в рамках Меморіалу Макарова, значно нижче рівня самої білоцерківської команди.

А от що дійсно можна віднести до позитивних моментів, так це повернення на поле тривалої перерви півзахисника Олександра Антоненка. З-за важкої травми Саша більше року залишався поза грою.

Свій чвертьфінальний поєдинок «Арсенал» проведе 22 січня. Суперник - ДЮСШ «Княжа-94» (Щасливе).

UA-Футбол
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 624 | Додав: Admin | Теги: Меморіал, Макаров, група, Арсенал