ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 08:02

Головна » 2011 » Січень » 22 » Гол екс-гравця "Зірки" приніс перемогу "Кримтеплиці"
21:23
Гол екс-гравця "Зірки" приніс перемогу "Кримтеплиці"
Переглянути двох воротарів, які знаходяться на перегляді, дати проявити себе п'ятьом польовим потенційним новачкам у справі. Знову відчути своїх партнерів, випробувати нові ігрові схеми, згадати старі ... Завдань на контрольний поєдинок з молодіжним складом донецького «Металурга» у «Кримтеплиці» була маса. Вдалося виконати ту, що стоїть у кожній грі - перемогти.

Не вдалося, мабуть, лише перевірити голкіперів. Серйозною роботи для них футболісти з Донецька не надали. За всю гру запам'яталися тільки два удари з-за меж штрафної. «Кримтеплиця» грала набагато гостріше. Моментів було - на дві гри. Реалізували лише одну атаку. У середині першого тайму відзначився Владислав Голопьоров. Втім, давайте спочатку.

Вже на першій хвилині «тепличники» мали шанс відкрити рахунок. Трухін зіграв з Голоперовим, але Владиславу пробити точно завадив захисник. Потім після розіграшу кутового міг відзначитися Сергій Бойко. Дмитро Трухін навісив на дальній кут воротарського, наш захисник вистрибнув вище своїх колег по амплуа з «Металурга», але м'яч після його удару на себе прийняла штанга.
Гол стався на 21-й хвилині. У Владислава Голоперова до цієї атаки було кілька більш вірних шансів для взяття воріт. Як би там не було, забити він зумів так: прибравши одного захисника на хибному замаху, нападник пробив. М'яч зачепив ногу іншого оборонця і влетів у кут воріт «Металурга» - 1:0.

Зробити свою перевагу в два рази комфортніше кримчани могли на 32-й хвилині. «Кримтеплиця» заробила пенальті. Пробивати одинадцятиметровий довірили Голоперову. На жаль, Влад запустив м'яч над поперечиною.

У другій частині зустрічі гра перейшла у більш спокійне русло. М'ячем частіше володіли молодежненци. Забити більше вони не зуміли, але і не пропустили.
Варто відзначити велику кількість браку в передачах, які поки спишемо на "січневий футбол». А ось склад, в якому «Кримтеплиця» провела цей матч:

1-й тайм: Щедраков, Бойко, Погорельцев, Печонкін, Романенко, Трухін, Мемешев, Голопьоров, воротар, захисник і нападаючий, які перебувають у команді на перегляді.
2-й тайм: Візавер, Абляметов, Погорельцев (Старовік, 65), Саранчуков, Симончук, воротар, захисник, двоє півзахисників і нападник, які перебувають у команді на перегляді, повідомляє офіційний сайт "Кримтеплиці".
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 650 | Додав: Admin | Теги: Кримтеплиця, Металург, Голопьоров, Зірка