ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 07:56

Головна » 2011 » Січень » 22 » БК «Кіровоград» поступився «КПУ»
21:48
БК «Кіровоград» поступився «КПУ»
До звітного матчу кіровоградська баскетбольна команда підійшла без жодної перемоги: в попередніх шести матчах шість поразок. Забігаючи наперед зазначимо, що і в звітній грі кіровоградцям не вдалося здобути перемогу. Клас запорізької команди явно проглядався. З перших хвилин вдалі проходи Кіщака та Тузиглу забезпечили шести очкову перевагу в стартові хвилини зустрічі. В подальшому в першій чверті матчу гості довели свою перевагу до 13-ти очок – 24:11.
Такий перебіг подій на баскетбольному майданчику вимагав змістовних дій від господарів: у другій чверті, насамперед, завдяки влучним кидкам Євгена Ткаченка та Андрій Бабенка змогли нав’язати боротьбу суперники і виграти чверть – 20:15.
На старті другої половини матчу гості додали у швидкості і збільшили перевагу в рахунку - +10: лише Євген Ткаченко може занести собі в актив третю чверть, набравши цій десятихвилинці 12 очок. Останню чверть гості дограли на класі, втримавши без проблем свою перевагу в рахунку і заслужено сьогодні святкували перемогу. Гра ж БК «Кіровоград» сьогодні була побудована лише на атакуючих діях Євгена Ткаченка, Ігоря Усаченка та головного тренера Андрія Бабенка (всі 40 хвилин ігрового часу матчу провів на баскетбольного майданчику): в підсумку вони набрали відповідно 28, 16 та 18 очок. Завтра відбудеться другий матч між даними командами. Початок матчу о 10.30. Завтра, по завершенні матчу, читайте  звіт на порталі «Спортивна Кіровоградщина».

БК «Кіровоград» - «КПУ» 70:83 (11:24, 20:15, 18:28, 21:16)

БК «Кіровоград»: Лучко (набрав 2 очки), Васецький, Войц (2), Заруба, Колечкін, Бабенко (18), Усаченко (16), Мутель (2), Ткаченко (28).

«КПУ»: Федоров (5), Тузиглу (20), Іванченко (4), Пелех (10), Кіщак  (15), Петрук, Липовцев (17), Суський (4), Вікторов (3).

Фото з матчу  дивіться в розділі «Фотогаларея».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 758 | Додав: Admin | Теги: КПУ, Кіровоград, Запоріжжя, баскетбол