ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 07:01

Головна » 2011 » Січень » 23 » "Ворскла" розгромила "Геліос"
13:46
"Ворскла" розгромила "Геліос"
«Геліос» - «Ворскла» 0:4 (0:1) (Сачко, 44; Громов, 60; 78; Селін, 82)

«Ворскла» 1-й тайм: Чуваєв, Ткачук, Чесноков, Курилов, Оберемко, Оніко, Чичиков, Безус, Осипенко, Кулаков, Сачко

«Ворскла» 2-й тайм: Лавринюк, Даллку, Лешко, Вовкодав, Селін, Краснопьоров, Карпович, Маркоскі, Єсін, Громов, Янузі

Сьогодні полтавська «Ворскла», що знаходиться на тренувальному зборі в Криму, провела другий контрольний матч. Підопічні Миколи Павлова помірялись силами з харківським «Геліосом», який виступає в першому вітчизняному дивізіоні, де після першої частини сезону займає 13-е місце.

Перший тайм пройшов з помітною перевагою полтавців. Тільки за перші 45 хвилин гри представники Прем'єр-ліги подали близько семи кутових і 15 разів били по воротах суперника. На вигідних позиціях раз у раз опинявся Василь Сачко, а також білоруський новачок Осипенко, який хоч і є номінальним нападником, але в даному матчі діяв зліва в півзахисті. Однак незважаючи на масу гольових моментів, полтавчани довго не могли розпечатати ворота суперника. Лише перед самою перервою - на 44-й хвилині - голкіпер «Геліоса» все-таки капітулював. Спрацювала перевірена зв'язка полтавців: Кулаков - Сачко. Денис (дуже плідно провів перший тайм, повністю перегравши на брівці свого візаві) виконав фірмову флангову передачу, а Сачко на цей раз був точний - 1:0.

У другому таймі голи полтавчанам давалися куди легше, як наслідок, «Ворскла» вчинила «Геліосу» формений розгром. На 60-й і 78-й хвилинах «дубль» оформив молодий Громов, якому асистували Маркоскі і Єсін відповідно. Ну а переможну крапку в матчі поставив Селін, який вдало зіграв на добиванні (голкіпер відбив удар Макрсокі, але Євген швидше за всіх встиг до м'яча).

4:0 - впевнена перемога «Ворскли». Зауважу, що три голи з чотирьох були забиті після флангових передач. Завтра «ворскляни» востаннє пробіжаться по Царській стежці, а вже ввечері повернуться додому.

UA-Футбол
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 628 | Додав: Admin | Теги: футбол, Геліос, матч, Ворскла