ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 16.04.2024, 05:58

Головна » 2011 » Січень » 26 » «Геліос» зіграв внічию з «Титаном»
14:32
«Геліос» зіграв внічию з «Титаном»
У своєму третьому спарингу збору в Криму, який відбувся у Молодіжному на штучному полі спорткомплексу «Кримтеплиця», «сонячні» розійшлися миром з «Титаном» з Армянська.

До результату півгодини першого тайму суперники встигли обмінятися забитими м'ячами. На 16-й хвилині, провівши багатоходову комбінацію лівим флангом, кримчани відкрили рахунок у матчі. Автором голу став Антон Шарко. «Червоно-чорні» відповіли на 30-й хвилині. Деркач зрячим пасом розрізав весь захист «Титану» і вивів Андрія Кандаурова один на один з голкіпером суперника. Виграти таке рандеву для форварда харків'ян виявилося справою техніки - 1:1.

Незабаром у центрі оборони харків'ян сталася вимушена рокіровка: замість травмованого Евстафіева на поле вийшов Бєлов. У перерві гри тренерський штаб «сонячних» на чолі з Романом Підкоривши справив ще три рокіровки, а в дебюті другого тайму - додав до них ще чотири заміни. Як наслідок, малюнок гри «Геліоса» дещо змінився. На 56-й хвилині чудовий момент оформити дубль і вивести свою команду вперед упустив Кандауров. Замикаючи головою флангову подачу, він пустив м'яч у сантиметрах над поперечиною.

Після цього харків'яни влаштували біля воріт «Титану» справжній «зорепад» гольових моментів. Для початку Даудов, замикаючи фланговий простріл, метрів з п'яти примудрився потрапити прямо у воротаря. Потім відразу два прекрасні моменти змастив Фоменко, а після цього настала черга промахуватися ймовірних новачків «Геліоса» - Чуланова і Кікотя.

«Не забиваєш ти ...». Старе футбольне правило спрацювало на 80-й хвилині. Після передачі зліва на дальній стійці воріт Зарубіна результативно зіграв екс-нападник «сонячних» Яровенко - 1:2.

До честі «червоно-чорних», пропустивши прикрий м'яч, вони білий прапор капітуляції не викинули, а билися до останнього і в результаті відігралися. На 90-й хвилині Юрій Фоменко зіграв з кимось з партнерів в «стінку», увійшов до штрафної «Титану», продавив двох захисників і точно пробив у притирання зі стійкою. 2:2!

Зустріч «червоно-чорні» провели у такому складі: Качоренко (Зарубін, 46), Рубцов (Лобойко, 46), Литовченко, Євстафієв (Бєлов, 31), Чуланов, Хромих (Даудов, 46), Кобець, Деркач (Кікоть, 60 ), Буличов (Батусов, 55), Кандауров (Тарасенко, 64), Акименко (Фоменко, 55).

Свій наступний - заключний - спаринг кримського збору харків'яни проведуть 30 січня. Суперник - молодіжний склад премьерлігового ПФК «Севастополь».

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 577 | Додав: Admin | Теги: титан, Геліос