ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 15:54

Головна » 2011 » Січень » 29 » «Кримтеплиця» поступилася «Енергії»
18:56
«Кримтеплиця» поступилася «Енергії»
«Кримтеплиця» (Молодіжне) - «Енергія» (Нова Каховка) 1:2

29 січня 2011. Поле зі штучним покриттям «Спорт КТ Арени». Кубок «Кримтеплиці». Другий матч першого туру. Молодіжне. Арбітр - Денис Корабльов.

«Кримтеплиця»: Вокальчук, Щедраков, Абляметов, Луценко, Погорельцев, Саранчуков, Романенко, Свінціцький, Петрушенко, Фабрін, Грибанов.
У другому таймі на поле виходили: Візавер, Печонкін, Голопьоров, Трухін, Симончук, Старовік.
Головний тренер: Олександр Севідов.
«Енергія»: Холоша, Смирнов, Швей, Кирик, Бтраченко, Бичова, Ленський, Бєлоусов, Цой, Фальковський, Манасян.
У другому таймі на поле виходили: Касперович, В. Кучеревський, Р. Кучеревський, Михайлов, Гурін, Дитятєв, Дмитровський, Колесник, Риженко.
Головний тренер: Сергій Швецов.
Голи: Кирик (40), Печонкін (65), Колесник (90).

У другому матчі стартового туру Кубка «Кримтеплиці» 2011 «Енергія» з Нової Каховки здобула перемогу над господарями турніру. За кілька секунд до фінального свистка перемогу лідерам групи «А» другої української ліги приніс гол Романа Колісника. Вигравши 2:1, команда їх Херсонської області очолила турнірну таблицю змагань.

Гра між «Кримтеплицею» та «Енергією» вийшла бойовою. На полі було багато боротьби і, на жаль, помилок. Футболісти грішили неточними передачами і невдалими діями в завершальній стадії атак. Перший удар у бік воріт залишився за командою з Нової Каховки. Щоправда, складно назвати спробу вразити ворота з лінії штрафного зроблену Сергієм Цоєм вдалою. Цей же півзахисник «Енергії» опинився на відмінній позиції для удару через кілька хвилин, але не зумів зловити м'яч на ногу. Забити сам Цой не зміг, але на 40-й хвилині зустрічі виступив у ролі асистента. Його подачу з кутового замкнув Кирило Кирик, який відкрив рахунок у грі.
Потім ініціативою володіли вже кримчани. Дуже довго вони шукали шлях до воріт гостей. Успіх принесла перша по-справжньому гостра атака. Печонкін класно протягнув м'яч по штрафний і віддав його Голоперову. Владислав моментом розпорядився з максимальною користю - 1:1.

Тут же молодежненци могли і зовсім «перевернути» ситуацію на полі. Однак, небезпечного удару Віталія Старовіка з лінії штрафної точності не вистачило.
3 очки своїй команді хвилин за 10 до фінального свистка спробував принести Дмитро Трухін. Він включив швидкість, вийшов один на один, пробив воротаря, але зреагувала вчасно захисник вибив м'яч з лінії воріт.
У підсумку, на останній хвилині матчу удача посміхнулася «Енергії». В одній з контратак на ворота вивели Романа Колісника, який приніс своїй команді перемогу з рахунком 2:1.

Також відзначимо, що кращими гравцями зустрічі були визнані Олександр Батраченко у складі «Енергії» і Владислав Голопьоров. Вони отримали пам'ятні призи від організаторів турніру.
У Кубку «Кримтеплиці» настала невеличка пауза. У наступному турі «Кримтеплиця» постарається реабілітуватися у грі з «Миром» (Горностаївка). «Енергію» чекає матч з «Нафтовиком». Обидві зустрічі пройдуть першого лютого. Початок матчів о 12-00 і 14-00.

Офіційний сайт ФК «Кримтеплиця»
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 1100 | Додав: Admin | Теги: енергія, Кримтеплиця, футбол, кубок