ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 06:38

Головна » 2011 » Лютий » 4 » Впевнена перемога команди з Охтирки
19:03
Впевнена перемога команди з Охтирки
«Кримтеплиця» - «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) 1:4

4 лютого 2011. Кубок «Кримтеплиці». Перший матч третього туру. Поле зі штучним покриттям «Спорт КТ Арени». Арбітр - А. Полянин.

«Кримтеплиця»: Скрипник, Бровченко, Коробкін, Рудой, Луценко, Щедраков, Романенко, Трухін, Свінціцький, Печонкін, Старовік.

У другому таймі на поле виходили: Візавер, Свиридов, Волотьок, Абляметов, Симончук, Голопьоров, Зубко.

Головний тренер: Олександр Севідов.

«Нафтовик»: Втюрін, Карпенко, Єсип, Карноза, Тарасенко, Карлов, Прокурор, Мотуз, Мепорія, Бояринцев, Лещук.

У другому таймі на поле виходили: Дейнеко, Зайчук, Рябов, Мазнов, Іванченко, Коваленко, Кравченко, Соловей.

Головний тренер: Сергій Мізін.

Голи: Єсип (5,6), Свінціцький (32), Карноза (50, з пенальті), Мотуз (65).

Попередження: Романенко, Карпенко.

Команди почали зустріч без розвідки. В одній з перших атак «Кримтеплиці» Дмитро Трухін підібрав відскок в парі метрів від штрафного і потужно пробив низом. М'яч пролетів щільно зі штангою.

«Нафтовик» відповів моментально. Грузинський легіонер команди з Охтирки Іка Мепорія подав кутовий, Богдан Єсип замкнув «далеку» - 0:1.

Через хвилину ситуація повторилася. Правда, Мепорія подавав з протилежного флангу, а забивав той же Єсип.

Капітан команди з Сумської області зумів забити і третій м'яч після чергового розіграшу «корнера». Але гол відмінив арбітр зустрічі Олексій Полянин.

«Тепличники» скоротили відставання в рахунку на 32-ій хвилині. На удар Віталія Старовіка голкіпер гостей Станіслав Втюрін зреагував, але відбив м'яч прямо на ногу Роману Свінцицкому. Той по порожніх воротах не схибив - 1:2.
Більше в цій грі кримчани не відрізнялися. А футболісти «Нафтовика» у другому таймі забили ще двічі. На 50-й хвилині Сергій Мотуз заробив пенальті, який реалізував Артур Кернозію. А в середині другої частини зустрічі екс-форвард «Кривбасу» записав гол на свій особовий рахунок. Забив Сергій Мотуз, реалізувавши вихід один на один. Точним ударом він підсумував гру - 4:1 на користь «Нафтовика» - і заробив приз кращого футболіста поєдинку.

Офіційний сайт ФК "Кримтеплиця"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 483 | Додав: Admin | Теги: кубок, Нафтовик, Кримтеплиця