ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 21:42

Головна » 2011 » Лютий » 6 » «Інваспорт» взяв реванш в БК «Кіровоград»
13:03
«Інваспорт» взяв реванш в БК «Кіровоград»
Після вчорашньої поразки гості сьогодні бажали взяти реванш, і їм це вдалося. Хоча перші дві хвилини матчу вселяли оптимізм кіровоградським шанувальникам баскетболу: БК «Кіровоград» після влучних кидків Євгена Ткаченка та Ігоря Усатенка вели в рахунку 5:0, але в подальшому дніпропетровці «розставили все по своїх місцях», забезпечивши собі 11ти очкову перевагу після завершення першої чверті. В наступній чверті була рівна боротьба на баскетбольному майданчику: гостях вдалося довести перевагу до 12 очок. «Інваспорт» постарався максимально уважно зіграти з лідерами кіровоградців Євгеном Ткаченком, Андрієм Бабенком та Ігорем Усатенком.
Після перерви господарі залишилися без «високого» Ігоря Усатенка, котрий набрав п’ять фолів (після порушення правил четвертий фол і за розмови отримав відразу п’ять фол від арбітрів, дії яких на протязі всього матчу викликали негативну реакцію глядачів, адже було чимало суперечливих епізодів зустрічі, трактованих на користь дніпропетровської команди). Після ослаблення складу господарі не зламалися, що можна віднести їм в актив, і в третій чверті надійно зіграли в захисті, дозволивши супернику набрати лише 9 очок. Це дозволило господарям повести в рахунку 50:48. На початку четвертої чверті влучний трьох очковий кидок Євгена Ткаченка збільшив перевагу до 5 очок, але далі розвити свій успіх кіровоградці не змогли. Суперник, завдяки насамперед результативній грі Сергія Букіна (15 очок в чверті матчу), досить швидко забезпечив комфортну перевагу в рахунку і в підсумку святкував перемогу в звітному матчі. Сергій Букін сьогодні був неперевершений при виконанні трьохочкових кидків, реалізувавши з 9 кидків 8. У фотогалереї порталу дивіться фотографії з даного матчу (фото Андрія Бондаря).

БК «Кіровоград» - «Інваспорт» 65:76 (13:24, 14:15, 23:9, 15:28)

БК «Кіровоград»: Усатенко (6), Закаблуківський, Ткаченко (18), Лучко (9), Бабенко (18), Колечкін (4), Мутель (6), Янковський (2), Гончаренко, Войц (2).

«Інваспорт»: Фоменко (9), Неволін, Кацанюк, Букін (33), Ільїчов (3), Шестеріков (10), Яковлєв (8), Терновий (4), Ігнатенко (5), Атаманчук (4), Стрижевський, Мельниченко.

Цей матч для обох команд завершив першого коло змагань в першій лізі чемпіонату України з баскетболу: дніпропетровці з трьома перемогами перебувають на п’ятому місці, кіровоградці, маючи одну перемогу, знаходяться на шостому, останньому місці.

Віктор Слюсаренко.
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 820 | Додав: Admin | Теги: Реванш, Інваспорт, Кіровоград, БК, баскетбол