ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 01.05.2024, 21:51

Головна » 2011 » Лютий » 8 » «Металіст» зіграв в нічию з «Кримтеплицею»
16:49
«Металіст» зіграв в нічию з «Кримтеплицею»
  На ялтинському стадіоні «Авангард» харківський «Металіст» зіграв контрольний матч з «Кримтеплицею». Початок матчу відбувався не за «сценарієм» харків’ян: вже перша атака кримчан завершилася забитим голом у ворота Дишленковича. Через кілька хвилин по цьому «Металіст» відповів небезпечним штрафним ударом: м’яч після удару Хавьєра пролетів поблизу каркаса воріт «Кримтеплиці». В подальшому кримчани старалися не поступатися іменитому супернику, відповідаючи атакою на атаку. В середині першого тайму харків’ян вгвинтили темп своїх атак: не точно завершував атаку Хавьєр, небезпечний простріл Фініньо захисники перехватили. В кінцівці першої половини зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами: після удару Валяєва м’яч з лінії пустих воріт вибили захисники кримчан, а удар гравця «Кримтеплиці» Дишленкович парирував. На перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних Олександра Севидова.
  Після перерви гравці «Металіста» продовжили шукати щастя біля воріт суперника, намагаючись зрівняти рахунок в матчі, але відмінну реакцію демонстрував голкіпер «Кримтеплиці» Сергій Вокальчук, котрий парирував удари Шарпара і Бланко, виграв дуель в Фініньо, не дозволивши останньому реалізував вихід один на один. Але на 62-ій хвилині голкіпер «Кримтеплиці» був безсилим врятувати свою команди після удару головою Пшеничного, котрий результативно замкнув подачу Хавьєра. Зрівнявши рахунок в матчі, підопічні Мирона Маркевича продовжили обстрілювати ворота суперника, але безрезультатно. А от кримчани могли за 9 хвилин до завершення матчу забити переможний м’яч, але Віталій Старовик, котрий в другому таймі зявився на футбольному полі, не реалізував вихід тет-а-тет з голкіпером «Металіста» Дишленковичем. Тож в підсумку матч завершився в нічию 1:1. В наступному контрольному матчі, 12 лютого, харківський «Металіст» зіграє з кіровоградською «Зіркою».

«Металіст» - «Кримтеплиця» 1:1 (0:1) (Пшеничних, 62 - Луценко, 2)

Стартовий склад ФК «Металіст»: Дишленковіч, Пшеничних, Обрадовіч, Березовчук, Фініньо, Шелаєв, Валяєв, Хавьєр, Бланко, Крістальдо, Тайсон

Стартовий склад ФК «Кримтеплиця»: Вокальчук, Антонюк, Щедраков, Луценко, Візавер, Бровченко, Романенко, Зубко, Свірідов, Печенкін, Голопьоров
Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 1029 | Додав: Admin | Теги: Севидов, Кримтеплиця, Металіст, Маркевич, матч