ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 06.05.2024, 17:08

Головна » 2011 » Лютий » 12 » "Буковина" та "Енергетик" розійшлися миром
06:54
"Буковина" та "Енергетик" розійшлися миром
Чернівецька «Буковина» зіграла на штучному полі ФОК «Олімпія» черговий контрольний поєдинок із командою «Енергетик» (Бурштин). Матч складався з трьох таймів по 40 хвилин. Вже на 4 хвилині матчу міг відзначитися Іраклій Циколія. Шкіряна куля після «пострілу» Іраклія оминула «рамку» гостей. Через 5 хвилин мав шанс вразити ворота суперника Євген Сантрапинських. Удару Євгена забракло влучності. Згодом на удар Олександра Донця зреагував голкіпер бурштинської команди.

У другому таймі на ударну позицію виходив кращий бомбардир «Буковини» Руслан Гунчак. Руслан не зміг переграти воротаря «Енергетика». Нагоди забити перший гол у зустрічі також мали Олег Керчу та Роман Степанков. Врешті – решт, у третьому таймі стража воріт команди Івано – Франківської області засмутив буковинець Вадим Пислар. На жаль, втримати переможний рахунок підопічним Вадима Зайця не вдалося. За дві хвилини до завершення матчу гравець «Енергетика» Іван Ципердюк зумів засмутити Сергія Преснакова. Остаточний рахунок гри – 1:1.

Стартовий склад «Буковини»: Олександр Чурілов, Сергій Басов, Петро Климус, Іраклій Циколія, Сергій Зелді, Руслан Гунчак, Роман Дорош, Олександр Донець, Євген Сантрапинських, Степан Маковійчук, Віталій Прокопченко. На заміну виходили: Сергій Преснаков, Владислав Рудченко, Борис Орловський, Олег Керчу, Валерій Блажко, Роман Степанков, Олександр Тодорович, Вадим Пислар, Юрій Головачук, Андрій Королянчук та двоє потенційних новачка «Буковини».

Стартовий склад "Енергетика": Хомин, Данищук, Лазорик, Мостовий, Яневич, Хорольський, Гаврилюк, Януш, Долотко, Семенюк, Чернов.

Після перерви на заміни виходили багато футболістів, серед них Торган (вихованець бурштинського футболу, 1993 р., тренер - Неспяк), Тарас Микуш, який проводив перший матч після травми, молоді Володимир Єнілєєв (1992 р.), Дячок Назар (1992 р), Червінський (1991).

Офіційний ФК "Буковина", UA-футбол

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 624 | Додав: Admin | Теги: Буковина, Енергетик